סדרה ממכרת

אפר 29

(צילום: יח"צ HOT )

(צילום: יח"צ HOT )

האחות ג'קי מתחילה הערב (HOT Plus ), את העונה השביעית והאחרונה. אידי פאלקו: "אני מרוצה מהדרך שבה הסדרה מסתיימת".

 

העונה השביעית של האחות ג'קי מתחילה מאותה נקודת זמן טראומטית שבה הסתיימה העונה הקודמת: ג'קי (אידי פאלקו), עצורה לאחר שנתפסה עם סמים במכוניתה. היא עומדת בפני אישום פלילי. גם הקריירה שלה, כאחות מוסמכת ובכירה בבית החולים, נראית גמורה ומחוסלת.
לדברי המפיק האחראי, קלייד פיליפס, "בראש ובראשונה, לפני שג'קי פייטון היא עבריינית, מכורה לסמים, אמא, אישה גרושה – היא אחות. היא תעשה כל מה שצריך כדי לחזור לעבודתה. זה לא יהיה בתנאים שהיא רגילה להם, אבל דבר ראשון, היא דוחפת את הרגל כדי למנוע מהדלת להיסגר. היא יודעת שעליה לזכות מחדש באמון של חבריה לעבודה וברור לה שזה יהיה קשה מאוד".
מארק פוירסטין (רופא להשכיר), יתארח בתפקיד העו"ד בארי וולף, שג'קי שוכרת כדי למנוע מבית החולים לפטר אותה ולהבטיח לה משרה כלשהי בתחום הסיעוד, גם אם מדובר בתפקיד זוטר. לקראת אמצע העונה יצטרף טוני שלהוב (מונק), במקומו של פיטר פצ'ינלי (ד"ר קופר), שביקש לעזוב. שלהוב מגלם רופא, האחראי החדש על חדר המיון. "הוא אינו מודע להיסטוריה של ג'קי", אמר פיליפס לאנטרטיינמנט וויקלי. "הוא מסתפק בכך שהיא אחות מצוינת. כל השאר לא מעניין אותו. חוץ מזה, יש לו גם סיפור אישי שיתגלה בהמשך וידהים את הצופים".
פאלקו: "בהתחלה (הצופים), אוהבים את ג'קי, רוצים בטובתה, מזדהים עם הכאב שלה ועם תלאותיה. במשך הזמן, ככל שההתנהגות שלה נעשית יותר ויותר נתעבת, זה נהיה יותר קשה. אבל למרות הדברים הנוראים שהיא עשתה, עדיין מחבבים אותה".
העונה השביעית החלה בארה"ב החודש והסדרה כולה תסתיים בסוף יוני. פאלקו אמרה שהיא מודעת ללחץ המעריצים על הכותבים, בציפייה לסיום שיהיה, לדבריה, "הפרק הכי מיוחד אי פעם בסדרה. אפשר רק לקוות שהם (הכותבים), יישארו נאמנים לדמויות ולסיפור, כפי שהיה לאורך כל הסדרה. מבחינתי, אני מאוד מרוצה מהדרך שבה הסדרה מסתיימת".
פיליפס, שסיפר כי נכתבו שני פרקי סיום, שונים לחלוטין זה מזה, ורק עם תחילת צילומי העונה החדשה הוחלט במה לבחור, הוסיף, "אינני מאמין בהפי-אנד. אני מאמין בסיום אותנטי, טבעי. לדעתי, הצופים יהיו מרוצים".

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *