סודות ושקרים בפלורידה

אפר 30

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

קשר דם (הערב, yes OH ), היא דרמת מתח חדשה ובמרכזה משפחה אמידה ומכובדת בפלורידה, שמתערערת עם שובו של הבן שנחשב לכבשה השחורה וחשיפת סוד אפל המאיים עליה. בין השחקנים: קייל צ'נדלר, בן מנדלסון, סם שפרד וסיסי ספייסק, בתפקידה הראשון בסדרת טלוויזיה.

 

טוד וגלן קסלר ודניאל זלמן מוכרים כיוצריה של הסדרה "דמג'ס" וכעת, הם הצוות שמאחורי קשר דם, סדרת דרמה חדשה שהוזמנה ע"י נטפליקס בארה"ב. מעריצי דמג'ס, שאהבו – או לא – את הדילוג בין הווה לעתיד, יקבלו את הפלאש-פורוורד הזה גם כאן. לדברי בן מנדלסון (שחקן אוסטרלי שהופיע בין השאר ב"החיים הסודיים שלנו" ולאחרונה בסרט הקולנוע "אקסודוס: אלים ומלכים"), המגלם את דני, הכבשה השחורה במשפחת רייבורן האמידה והמכובדת, "לדעתי, זה אמצעי פנטסטי".
הפטריארך של משפחת רייבורן החיה באזור הביצות בפלורידה, הוא רוברט (השחקן והמחזאי סם שפרד). הוא נשוי לסאלי (סיסי ספייסק, לראשונה בסדרת טלוויזיה), באושר ועושר, כבר 45 שנה. יש נחת מהילדים. לפחות מרובם: השריף ג'ון (קייל צ'נדלר, אורות ליל שישי), מג (לינדה קרדליני, הנוקמים: עידן אולטרון), עורכת דין שקולה וקווין (נורברט באטס), משפץ כלי שיט, קצת חמום מוח אבל זה נסבל. הרביעי, דני, כאמור נחשב לכבשה השחורה. כעת הוא חוזר הביתה. בואו יטלטל את המשפחה ויחשוף סוד אפל מהעבר. "אנחנו לא אנשים רעים, אבל עשינו דבר רע", נאמר בסדרה. זכרו את המשפט הזה.
"בעיניי, דני הוא הגיבור האמיתי של המשפחה", אמר מנדלסון ליאהו טי.וי. "הוא לקח על עצמו את תפקיד הכבשה השחורה ובכך אפשר למשפחתו להמשיך לשגשג ולהצליח. האם הוא פושע? זה כבר עניין אחר. הוא היחיד שנאלץ לשרוד מחוץ למשפחה. דני וג'ון מאוד קרובים. הם עברו חוויות קשות ביחד, שלמעשה קיבעו את תפקידיהם במשפחה. יש הרבה אהבה ביניהם, אבל גם יחסים לא קלים, מסובכים. כשדני חוזר, הוא מערער את השלווה. חזרתו תולשת את הפלסטר מהפצע, אם תרצו, והפצע עדיין מדמם".

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *