סרטים חדשים בקולנוע

ינו 29

בירדמן (צילום: יח"צ)

בירדמן (צילום: יח"צ)

מייקל קיטון זכה בגלובוס הזהב עבור תפקידו בבירדמן (שקיבל גם פרס התסריט הטוב ביותר), כריגן תומסון, שחקן שהתפרסם בדמותו של גיבור-על איקוני. כעת הוא מעלה מחזה בברודוויי כדי להוכיח שהוא שחקן ממש ולא רק כוכב-עבר הוליוודי. אבל לקראת הבכורה השחקן הראשי במחזה נפצע בתאונה מוזרה בזמן החזרות וצריך להחליפו מיד. השחקנית הראשית (נעמי ווטס), ממליצה על מייק שיינר (אדוארד נורטון), כוכב תיאטרון בעייתי, אבל עם פוטנציאל להפוך את ההצגה להצלחה. בזמן שהוא מתכונן לבכורה הבימתית, ריגן מתמודד עם בת זוגו וכוכבת המשנה בהצגה, עם העוזרת האישית שלו ובתו שזה עתה יצאה מגמילה ועם אשתו לשעבר.

לוויתן הוא סרט רוסי שגיבורו הוא קוליה, מכונאי רכב, שחי חיים שלווים בכפר קטן עם אשתו ובנו מנישואים קודמים. ראש העיר המושחת מעוניין באדמתו של קוליה על מנת לבנות עליה כנסייה גדולה. קוליה נאלץ להילחם על ביתו ומשפחתו, נמחץ תחת השחיתות והביורוקרטיה הממסדית וחש כי חייו מתפוררים.

אל פאצ'ינו מככב במפלה, קומדיה רומנטית של בארי לוינסון ע"פ ספרו של פיליפ רות', כסיימון, שחקן תאטרון אגדי ששנותיו הטובות כבר מאחוריו. עולמו של סיימון מתהפך כאשר הוא פורש לבית כפר מבודד בקונטיקט ונסחף שם לרומן עם אישה לסבית שצעירה ממנו בשנים רבות. עם גרטה גרוויג ודיאן וויסט.

נקמה הוא מותחן אקשן אלים, גרסה חדשה לסרט משנות ה-80 שכיכב בו ברט ריינולדס. בגרסת 2015 מככב ג'ייסון סטיית'ם כניק, בריון שמתפרנס כעוזרו של של מהמר כפייתי עשיר בווגאס. כאשר חברתו הטובה נאנסת ומוכה על ידי חבורה של מהמרים אלימים, הוא מחליט לנקום בכולם. עם סופיה ורגרה וסטנלי טוצ'י.

כוח עליון היא דרמה שבדית על משפחה המבלה באתר סקי בהרי האלפים ונקלעת למפולת שלגים. התגובות של בני המשפחה לאירוע משנות את יחסם זה לזה וכלפי אבי המשפחה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *