סרטים חדשים בקולנוע

פבר 05

הולכת רחוק (צילום: יח"צ)

הולכת רחוק (צילום: יח"צ)

ריס ווית'רספון מככבת בהולכת רחוק, שאת תסריטו כתב ניק הורנבי ע"פ ספרה האוטוביוגרפי של שריל סטרייד. לאחר שנים שבהן היתה מכורה להיראין והרסה את נישואיה, החליטה סטרייד, אימפולסיבית, לצאת למסע רגלי בשבילי ארה"ב. לבדה. היא התמודדה עם הדרך ועם הפחד ובראה את עצמה מחדש, כאדם טוב וחזק יותר. ווית'רספון מועמדת לאוסקר כשחקנית הטובה ביותר ולורה דרן, המגלמת את אמה, לשחקנית המשנה.

טריילר

האחים אנדי ולאנה וושאבסקי, יוצרי טרילוגיית המטריקס, ביימו את עלייתה של ג'ופיטר, בכיכובם של מילה קוניס, צ'נינג טייטום ושון בין. ג'ופיטר נולדה כשחוזים לה גדולות, אבל כעת, כאישה בוגרת, היא עובדת כמנקה ולמודת אכזבות וכישלונות. כאשר קיין, חייל מהונדס גנטית, מגיע לכדור הארץ כדי לאתר אותה, ג'ופיטר מתחילה להבין את ייעודה: היא היורשת הבאה של תופעה שעשויה להשפיע על היקום כולו.

טריילר

הדירה הוא מותחן אמריקאי-בלגי שצולם כבר לפני כארבע שנים אך הוקרן רק ב-2014 . זו גם גרסה חדשה, ודוברת אנגלית, לסרט הולנדי. את שתי הגרסאות ביים אריק ואן לואי. סיפור על חמישה גברים נשואים משכירים יחד דירת סטודיו מפוארת בה הם מנהלים רומנים עם המאהבות שלהם. לאחר שנמצאת גופה של אישה לא מזוהה בדירה, הם מנסים לחשוף את הרוצח שביניהם. משתתפים קרל אורבן וכוכבי טלוויזיה כוונתוורת' מילר (נמלטים) ואריק סטונסטריט (משפחה מודרנית).

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *