סרטים חדשים בקולנוע

מרץ 26

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

אדם סנדלר מככב בהסנדלר, בתפקיד מקס סימקין, הבעלים של סנדלריה בניו יורק שירש מאביו והוקמה ע"י סבו. יום אחד, כאשר הוא מתקן סוליה של בריון מהשכונה, המכונה מתקלקלת. הוא יורד למרתף, שם נמצאת מכונה ישנה שהתקין סבו ומקס מעולם לא השתמש בה. לאחר שהחליף סוליה מתחשק לו לנסות את הנעל ולפתע, מקס הופך להיות האיש שאת נעליו תיקן. מקס מנצל את כישוריו החדשים כדי ללבוש דמויות שונות ולחיות את חייהם לזמן קצר. כאשר אמו החולה אומרת שהייתה שמחה לראות עוד פעם אחת את אביו המת, מקס נכנס לנעליו, פשוטו כמשמעו, של האב (דסטין הופמן). עם סטיב בושמי.

אוסקר אייזק וג'סיקה צ'סטיין מככבים בשנה קשוחה מאוד, המתרחש ב-1981 , בניו יורק. אבל מוראלס, מהגר שחי שחי את החלום האמריקאי, עם אשתו היפה והחכמה, מנסה להרחיב את העסק שלו. הוא מתקשה לשרוד את עולם העסקים האכזר והמושחת, אך נחוש להמשיך לשחק לפי הכללים. אלא שהעקרונות עולים למשפחה במחיר יקר.

הקומדיה נראה אותך אסיר מספרת על ג'יימס (וויל פארל), מנהל קרנות גידור עשיר שהונה את לקוחותיו ונשפט לעשר שנות מאסר בכלא המיועד לעבריינים כבדים, לא צווארון לבן. ג'יימס, עם הדעות הקדומות שלו, טועה להניח שדארנל (קווין הארט), מהיותו שחור, הוא בוודאי עבריין ואסיר לשעבר ומבקש ממנו שילמד אותו, בחודש שנותר עד כניסתו לכלא, איך לשרוד בין הסורגים. כמובן שלדארנל אין מושג, אבל בכל זאת, בשביל הכסף הטוב שג'יימס מוכן לשלם, הוא ממציא סדרת הישרדות שלדעתו תהפוך את ג'יימס לעבריין קשוח שאין להתעסק איתו.

סדרת הספרים המצליחה של מייקל בונד על הדב פדינגטון, שמגיע מהג'ונגלים של פרו ללונדון, כדי למצוא בית ומשפחה מאמצת, עובדה לסרט קולנוע מצליח בכיכובם של בן ווישו (קולו של הדב, שקיבל את שמו בגלל שמשפחת בראון מצאה אותו בתחנת הרכבת פדינגטון), יו בונוויל וסאלי הוקינס כמר וגברת בראון, ושחקנים רבים אחרים שנהנו להשתתף, ביניהם ניקול קידמן, ג'ולי וולטרס, פיטר קפלדי (דוקטור הו), ועוד. מייקל בונד עצמו מופיע לרגע בתפקיד "ג'נטלמן אדיב".

עוד סרטים לילדים ולנוער, שעולים לקראת הפסח ולכבוד חופשת הלימודים הארוכה: בהגמד השביעי (מדובב), הגמדים של שלגיה, יוצאים למסע, למצוא את ג'ק, אהובה של הנסיכה הנרמת, כדי שינשק אותה ויעיר אותה ואת כל הממלכה הקסומה ששקעה בתרדמה. אלא שהוא כלוא אצל המכשפה הרעה ודרקון אימתני שומר עליו. בהקסם במראה (מדובב), הטרול גום, שהוביל לניצחון על מלכת השלג, הפך להיות הגיבור של כולם, אך לא מסתפק בכך וממשיך לטוות שקרים, כאילו הוא לבדו ניצח אותה, ולכן מגיע לו להינשא לנסיכה ולזכות בכל הפינוקים הנלווים למעמדו. בדרך הקשה הוא לומד שחברים, אושר ואהבה אמיתית לא ניתן לקבל באמצעות שימוש בשקרים. הבן השביעי הוא סיפור הרפתקאות מהמאה ה – 18 , על תומאס הצעיר שלומד להילחם בכוחות הרשע ועומד בפני אתגר גדול כאשר מלקין הרעה (ג'וליאן מור), בורחת מהכלא בזמן ורק הוא לבדו חייב להילחם בה. ריהאנה, ג'ניפר לופז וג'ים פרסונס (משפחה מודרנית), מספקים את הקולות לסרט האנימציה בית, על גזע חייזרי, הבוב, שפולשים לכדור הארץ כדי לגרש את יושביו ולהפוך אותו לכוכב הבית שלהם. רק ילדה אחת בשם טיפ, ובוב אחד טוב לב וחריג, מנסים להציל את עולמנו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *