סרטים חדשים בקולנוע

אפר 02

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

הלן מירן וראיין ריינולדס מככבים בהאישה בזהב, המבוסס על סיפור אמיתי שאף תועד לסדרה ב-BBC . מריה אלטמן, קשישה יהודייה, נלחמת, בעזרתו של עורך דין צעיר, להחזיר לידיה את רכוש משפחתה שנבזז ע"י הנאצים, בין היתר חמישה ציורים של גוסטב קלימט שהמפורסם ביניהם הוא דיוקן של דודתה אדל שזכה לכינוי המונה ליזה של אוסטריה.

סרטו של ז'אנג יימו, לחזור הביתה, עוסק בהשלכות מהפכת התרבות בסין, בשנות ה-70 . פרופסור משכיל נאסר ונשלח למה שהשלטונות קוראים חינוך מחדש. שנים אחדות לאחר מכן הוא משוחרר וחוזר לביתו. הוא מגלה שאשתו, הסובלת מאמנזיה קשה, אינה מזהה אותו.

מהיר ועצבני 7 הוא סרטו האחרון של פול ווקר, שמת בנובמבר 2013 במהלך הצילומים. המשך הצילומים נדחה לתקופה ארוכה, התסריט שוכתב ושני אחיו של ווקר גויסו כמחליפים לסצנות שלו. בסרט, דומיניק (וין דיזל) והצוות שלו, מורשים לחזור לארצות הברית, חופשיים ומשוחררים מסכנת מאסר. אבל דקארד שואו (ג'ייסון סטייתהאם), נחוש לנקום את מות אחיו, אואן, ואף עושה זאת. דומיניק ואנשיו יוצאים לעימות אלים עם האיש שפגע בהם. עם קורט ראסל, מישל רודריגז ודוויין "דה רוק" ג'ונסון.

קווין קוסטנר מככב בשחור או לבן כגבר אלמן ואב שכול, המגדל את אלואיז, נכדתו הקטנה, כהת העור. סבתה של הילדה, אמו של אביה, אינה מוכנה להשלים עם כך שגבר לבן יגדל את נכדתה, לבדו, ופותחת במאבק משפטי כדי לזכות במשמורת בלעדית על אלואיז. עם אוקטביה ספנסר וג'ניפר איל.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *