סרטים חדשים בקולנוע

מאי 14

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

מורגן פרימן, דיאן קיטון וסינת'יה ניקסון מככבים בניו יורק סיפור אהבה. רות ואלכס הם זוג נשוי, מבוגר, שבילה את רוב חייו באותה דירה בניו יורק, בקומה החמישית, ללא מעלית. הגיל עושה את שלו והם חייבים למצוא דירה אחרת, המתאימה להם, עם מעלית. הם מציעים את דירתם למכירה והקונים הפוטנציאליים מסתערים בהמוניהם. ככל שהביקוש עולה כך גובר הספק בליבם של בני הזוג והם כבר אינם בטוחים שברצונם לעזוב את הדירה שיש בה כל כך הרבה זיכרונות טובים, למען דירה סתמית, אפילו שיש בה מעלית.

ג'ורג' מילר חוזר לסדרת הסרטים המצליחה שלו משנות ה-80 . התסריטאי והבמאי האוסטרלי יצר את מקס הזועם: כביש הזעם, כאשר במקום מל גיבסון מככב כעת טום הארדי ולצידו שרליז ת'רון. העלילה מתרחשת בתקופה שבין הסרט הראשון והשני בסדרה המקורית וגיבוריה הם מקס, שאיבד את אשתו ובנו כתוצאה מהכאוס הפוסט-אפוקליפטי, ופיוריאוסה, המאמינה שתינצל אם רק תצליח לחצות את המדבר, אל ארץ הולדתה.

בסרט הספרדי פרחים לאנה, חייהן של שתי נשים שאינן מכירות זו את זה, מצטלבים במפתיע הודות לסידורי פרחים: אחת, אנה, נשואה בשנות ה- 40 לחייה, מתחילה לקבל מדי שבוע זר פרחים מגבר אלמוני. השנייה , לורדס, סובלת בנישואיה ומנהלת רומן חסר תוחלת עם חבר לעבודה בקופה לגביית תשלום בכביש המהיר.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *