סרטים חדשים בקולנוע

מאי 28

(צילום: יח"צ, יונייטד קינג)

(צילום: יח"צ, יונייטד קינג)

שמי זרחין ביים את המילים הטובות, על שלושה אחים היוצאים למסע בעקבות גילוי סוד גדול מן העבר, שמעמיד את חייהם במבחן. המסע מוליך אותם מירושלים לצרפת ומשם לאלג'יר ודרכם ארוכה וסהרורית, רצופת הפתעות, צחוק ודמע. עם רותם זיסמן-כהן, רועי אסף, ששון גבאי וצחי הלוי.

משימה סוף הוא סרט אקשן עתידני שבמרכזו תוכנית סודית של הממשלה, המכשירה ילדים יתומים להיות חיילי עילית, מכונות לחימה משוכללות. אחת מאלה היא מייגן, שאינה מעוניינת להפוך לחלק ממכונת הקטל. היא מצליחה לברוח, אפילו מגלה את הרומנטיקה אבל אז העבר שלה חוזר לרדוף אותה בדמותה של יריבתה הנצחית, ויקטוריה, שנשלחה לנקום בה. עם היילי סטיינספילד, סופי טרנר, ג'סיקה אלבה וסמואל ל. ג'קסון.

אית'ן הוק מככב בחיסול ממוקד, כמייג'ור טום איגן, קצין בכיר בטייסת מזל"טים שבסיסה בלאס וגאס ומטרותיה הם לוחמי טאליבן באפגניסטן. בכל ערב הוא חוזר לחיק משפחתו לאחר שישב שעות בבסיס, מול מסך, לחץ על כפתורים והרג עשרות אנשים. אך בשלב מסוים הוא מתחיל לתהות לגבי האתיקה של משימתו הקטלנית. לצד הוק מככבות ג'נוארי ג'ונס וזואי קרביץ.

דוויין "דה רוק" ג'ונסון מככב בסאן אנדראס כטייס מסוק בשירותי הכבאות וההצלחה בלוס אנג'לס. לאחר שקליפורניה הוכתה ברעידת אדמה קשה במיוחד, 9 בסולם ריכטר, הוא ואשתו לשעבר (קרלה גוג'ינו), מנסים לעזוב את העיר ולהגיע לסן פרנציסקו כדי לחלץ את בתם (אלכסנדרה דדריו), התקועה בעיר החרבה.


הסיפור של אדליין הוא סיפורה של בחורה (בלייק לייבלי), שנולדה בתחילת המאה ה-20 ובאורח פלא היא אינה מזדקנת ונשארת בת 29 . לאחר שמונה עשורים באותו הגיל, כשהיא חיה בבדידות ואינה מרשה לעצמה להתקרב לאיש מחשש שיתגלה סודה, אדליין מתאהבת בגבר (מייקל הויזמן), ואף מוכנה לבלות סוף שבוע איתו ועם הוריו (הריסון פורד וקתי בייטס). שם, כאשר האמת כמעט ונחשפת, אדליין מקבלת החלטה שתשנה את חייה, לנצח.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *