סרטים חדשים בקולנוע

יונ 25

(צילום: יח"צ, יונייטד קינג)

(צילום: יח"צ, יונייטד קינג)

סרט האנימציה אסטריקס באחוזת האלים, מתרחש בשנת 50 לספירה, כאשר גאליה כולה כבושה בידי הרומאים, חוץ מכפר קטן אחד שתושביו עומדים בעוז נגד האימפריה. הצבא של יוליוס קיסר מחליט, במטרה למחוץ את מעוז ההתנגדות האחרון, לבנות רומא חדשה סביב הכפר, וכך התושבים ייאלצו להיטמע או להיעלם. אסטריקס ואובליקס מנסים לעצור את המזימה בעוד הרומאים מתחילים בכיבוש האלגנטי של הכפר.

טד 2 הוא סרט ההמשך לקומדיה הפרועה של סת' מקפרלן, שכתב, ביים ושוב מופיע כקולו של הדוב טד. חברו של טד, ג'ון (מארק וולברג), עדיין רווק מאושר. טד התחתן עם חברתו, תמי-לין (ג'סיקה בארת'), ועכשיו הם רוצים להרחיב את המשפחה. אבל החוק מונע מדוב ואישה להביא ילדים לעולם ולכן הם יוצאים למאבק על זכותם לתינוק מתורם זרע, שהוא כמובן ג'ון. לשם כך, טד חייב להוכיח בבית המשפט שהוא אמנם דוב, אבל אנושי. עם מורגן פרימן, ליאם ניסן ודייויד הסלהוף.

אברלי, (סלמה הייק) , היא נערת ליווי וגם מודיעה של המשטרה. הסרסור שלה מגלה שהיא בוגדת בו ושולח  סדיסט פסיכופת ונערות ליווי רצחניות, לחסל אותה. אברלי מוכנה נפשית למות, אך כאשר הסרסור מודיע לה שאנשיו בדרכם לרצוח את אמה ובתה הקטנה, היא יוצאת למסע הרג קטלני כדי להגן על יקיריה.

אודנאוזדי הוא סרט רוסי המתרחש בשנות ה-70 , כאשר ברית המועצות עדיין תחת שלטון קומוניסטי נוקשה, אבל הצעירים משתוקקים להיות כמו בני גילם, במערב. הם רוצים ללבוש ג'ינס דקדנטי, חצאיות מיני קצרצרות ולשמוע מוזיקה אמריקאית מנוונת. בבית הספר צריך להתנהג לפי הכללים, אבל ברחוב החבר'ה מרשים לעצמם להתעלם מהחוקים.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *