סרטים חדשים בקולנוע

יול 09

איביזה (צילום: יח"צ)

איביזה (צילום: יח"צ)

איביזה היא קומדיית התבגרות של שי כנות, בכיכובו של מאור שווייצר, כים בן ה-23 , בן למשפחה עשירה שלא ממש דחוף לו לחשוב על עתידו ולהתבגר. כאשר אחיו הצעיר נפצע בתאונת גלישה, אביו דורש ממנו שיממן את הניתוח. ים טס לאיביזה, עם שני חבריו, בתקווה לזכות ב-10 אלפים דולר בתחרות גלישה. עם מעיין בלום, אבי קושניר, דביר בנדק ועוד.

שליחות קטלנית ג'נסיס מוגדר כ"אתחול" לסדרת הסרטים המצליחה והוא מתכתב עם הראשון בסדרה, שבה הכרנו לראשונה את קייל ריס (ג'יי קורטני), שנשלח לעבר כדי למנוע מהעתיד הקטלני להתרחש. אז הוא גם פגש והכניס להיריון את שרה קונור, שתוליד את ג'ון (ג'ייסון קלרק), מנהיג בני האדם במלחמתם נגד מכונות המלחמה האימתניות. שוב, קייל חוזר ל-1984 במטרה להשמיד את מכונת הזמן של סקיינט ולמנוע את יום הדין, ואיתו שרה (אמיליה קלרק) והמחסל (ארנולד שוורצנגר).

נני מורטי ביים ומשחק באמא שלי, סרט הפתיחה של פסטיבל ירושלים 2015. מרגריטה, במאית מפורסמת מאיטליה, מתקשה לעבוד עם השחקן האמריקאי המקסים אך מעצבן, המככב בסרטה החדש. במקביל, עליה להתמודד עם מצבה הבריאותי של אמם הקשישה ועם בתה המתבגרת. משתתפים: ג'ון טורטורו, מרגריטה באי וג'וליה לזאריני.

מג'יק מייק 2 מתרחש שלוש שנים אחרי שמייק (צ'נינג טייטום), פרש ממופעי החשפנות. כעת גם שאר חברי הלהקה מוכנים לתלות את התחתונים, אבל רוצים לעשות זאת בדרכם: הופעה אחרונה בהחלט, שתישאר חקוקה לנצח בליבן של המעריצות. עם אנדי מקדואל, אליזבת בנקס ואמבר הרד.

הסרט הישראלי % 10 ילדה שלי, של אורי בר-און, הוא דרמה קומית על היחסים הנרקמים בין ילדה צעירה (יהלי פרידמן), לבן הזוג החדש של אמה. כל זאת כשאביה עדיין מקנא לאשתו לשעבר. עם אודי פרסי, אורי קלאוזנר, גור בנטביץ ועידן אלתרמן.

החופש הגדול כאן וגם סרטי הילדים. אופססס! בול הגיע המבול מספר על דייב ובנו פיני, יצורים פרוותיים שלא הוזמנו לתיבת נוח, אבל איכשהו הצליחו להתגנב פנימה. פיני מתחבר לליאה, חתולת בר קטנה. כשהמבול מגיע, הילדים נשטפים מחוץ לתיבה ועוברים הרפתקאות בניסיון להינצל.

אורי זלצמן ולירון לב מדבבים את לעוף על זה, על ציפור קטן שמעולם לא עזב את הקן ונותר ללא משפחה. פרת משה רבנו היא חברתו היחידה בעולם. היא גורמת לו להעז ולעזוב את הקן. הציפור פוגש בלהקת ציפורים נודדות ומבלי להתכוון, הופך למנהיג הלהקה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *