סרטים חדשים בקולנוע

אוג 06

ארבעה מופלאים (צילום: יח"צ)

ארבעה מופלאים (צילום: יח"צ)

חופשה בהפרעה הוא סרט המשך לסדרת הסרטים המצליחה חופשה נעימה, משנות ה-80 , בכיכובו של צ'בי צ'ייס, המשתתף גם בסרט זה לצד כריס המסוורת', אד הלמס, כריסטינה אפלגייט ולזלי מאן. ראסטי גריזוולד, שהתבגר מאז האייטיז וכעת הוא נשוי לדבי ואב לשני בנים, מפתיע את משפחתו בטיול גדול בארה"ב, בדרך לפארק וולי וורלד, שהוא כל כך אוהב.

סדרת סרטי הקומיקס ארבעה מופלאים אותחלה, הפעם בכיכובם של מיילס טלר, קייט מארה, מייקל ב. ג'ורדן וג'יימי בל. ארבעת הצעירים משוגרים ליקום מקביל, שם הם זוכים לכוחות-על . הם משתמשים ביכולותיהם המופלאות החדשות כדי להילחם בחבר שהפך לאויב ומסכן את המשך קיומו של כדור הארץ ויושביו.

שני סרטים ישראלים עולים הערב: מה כבר יכול לקרות? מספר על שני לוזרים בני שלושים-פלוס, שהופכים לפתע למיליונרים. הם ייאלצו להתעמת עם חבורה של טיפוסים הזויים ומופרעים, כדי לשמור על הכסף. בסרט, של אופיר לובל, מופיעים אילן קובץ', ליאור דובדבני, גורי אלפי, עפר שכטר, ימית סול, צחי גראד ועוד. גראד וקובץ' משתתפים גם בסרט השני, אני לא מאמין, אני רובוט?! חנון מגלה שני דברים מזעזעים: החברה שלו נחטפה והוא בכלל לא בן אדם, אלא – ניחשתם – רובוט. עם יותם ישי, דרור קרן, יוסי מרשק, נלי תגר ועוד.


ג'יימס פרנקו, מריון קוטיאר, רייצ'ל מקדאמס, ג'ף ברידג'ס, ריקי ג'רווייז ואחרים מדבבים את הנסיך הקטן, גרסה חדשה ומפתיעה של ספר הילדים הקלאסי. ילדה בת 12 מעדיפה לבלות בחברתו של השכן, שבחצרו מטוס עץ ישן. לפני שנים רבות הוא נאלץ לנחות נחיתת אונס בלב המדבר. את ההמשך כולנו מכירים.

בסינדרלה והעיר הגדולה, קייט (פורשה דאבלדיי), היא מעצבת אופנה מוכשרת העובדת בחברה של אביה  (כריס נות'). אבל אמה החורגת ושתי אחיותיה-למחצה, כולן מרושעות כמו באגדה, יורדים לחייה וגורמים לפיטוריה בטענה שהדליפה עיצובים למתחרים. היא מתחזה לגבר בשם נייט, וחוזרת לחברה בדלת האחורית ועל הדרך נוקמת במי שפגעו בה.

היידן כריסטנסן ואדריאן ברודי מככבים בשוד אמריקאי, כשני אחים הנקלעים לקשיים כלכליים ומחליטים לשדוד בנק. התוכנית מושלמת לכאורה, אבל עוברת אורח מזעיקה את המשטרה והשוד משתבש בצורה נוראה.
I

טום ליטל ומראת הקסמים, המדובב לעברית ע"י דור סרוגו, לורן סביר ועמי מנדלמן, מתרחש בממלכה קסומה העומדת בפני סכנה, לאחר שמכשפה מרושעת הטילה כישוף הפוגע בתושביה. המלך מציע את בתו לאישה לגיבור שיציל את ממלכתו. טום ליטל, המאוהב בסתר בנסיכה, יוצא למשימה שאחרים נכשלו בביצועה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *