סרטים חדשים בקולנוע

אוג 20

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

רופרט פרנד מככב בתפקיד הראשי בהיטמן: סוכן 47 , כרוצח מיומן שהונדס גנטית כדי למלא את ייעודו, כמכונת הרג יעילה ומושלמת, ללא עכבות ומוסר. כעת הוא יוצא למשימתו האחרונה, למנוע את ייצורם של רוצחים נוספים כמוהו. תוך כדי כך הוא מגלה מיהו באמת ומתעמת עם האויב המסוכן ביותר שפגש אי פעם. עם זכארי קווינטו וקטיה ואן דיס.

החתונה של ג'ני מספר על ג'ני (קטרין הייגל), לסבית שכולם מודעים לזהותה המינית, מלבד משפחתה השמרנית, הוריה, אחיה ואחותה, שלא אזרה אומץ לספר להם. הוריה בטוחים שקיטי (אלכסיס בלדל), היא רק שותפתה לדירה. לבסוף, ג'ני מחליטה לצאת מהארון ולהינשא לקיטי. הוריה ייאלצו להתמודד עם המציאות, אם ברצונם לשמור על הדבר היקר להם מכל: המשפחה.

פרש בודד מספר על אלוף השחמט ג'נסיס פוטיני, הסובל מהפרעה דו-קוטבית. פוטיני משתחרר מאשפוז ואחיו נותן לו כסף, כדי שיוכל להתחיל חיים חדשים. במקום זאת, פוטיני מחליט להתגורר בגינה הציבורית ובכסף הוא קונה מערכות שחמט לילדים החוסים במעון. יש לו מטרה: ללמד אותם את סודות המשחק ולהכין אותם בתוך שישה שבועות לאליפות השחמט הלאומית, כנגד כל הסיכויים. עם קליף קרטיס וג'יימס רולסטון.

דרמת הפשע הצרפתי, קופרודוקציה צרפתית-איטלקית, מתרחשת במרסיי, ב-1975, כאשר פייר מישל, קצין משטרה ישר והגון, מקודם לתפקיד בכיר במטרה לעצור את הפשע המאורגן ההולך ומתגבר בצרפת. מישל מחליט לעצור את "הקשר הצרפתי", ארגון פשיעה הסוחר בהרואין ברחבי העולם. למרות האזהרות והחשש לשלומו ושלום משפחתו, הוא מנהל מלחמה חסרת פשרות נגד הפושע המסוכן מכולם, ראש המאפיה, גאטן זמפה. עם ז'אן דוז'ארדן וז'יל ללוש.

להתעורר מפחד הוא סרט אימה על קודי, ילד קטן שאומץ ע"י הזוג ג'סי ומארק. הוריו מגלים שלילדם יש יכולת על טבעית: כאשר הוא ישן, חלומותיו מתעוררים לתחייה. הם מחליטים לחקור את התופעה ומרדימים את הילד לשינה עמוקה. אלא שאז מתגלה שלקודי יש צד אפל וחלומות הבלהה שלו מתגשמים. עם סקוטי תומפסון, תומס ג'יין וקייט בוסוורת'.

לחטוף את פרדי הייניקן מבוסס על סיפור אמיתי שהתרחש ב-1983 , כאשר חמישה חברי ילדות, שהעסק שהקימו כשל, החליטו בייאושם לגייס כסף באמצעות חטיפתו של פרדי הייניקן (אנטוני הופקינס), הבעלים והמנכ"ל של חברת הבירה הגדולה באירופה. עם סם וורת'ינגטון.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *