סרטים חדשים בקולנוע

ספט 29

%d7%94%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%9f-%d7%a9%d7%9c-%d7%9e%d7%99%d7%a1-%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%a8%d7%99%d7%9f-%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%a9%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%99%d7%97%d7%a6

(צילום: יח"צ)

טים ברטון ביים את המעון של מיס פרגרין לילדים משונים, המבוסס על הספר רב המכר. גיבור הסרט הוא הנער ג'ייק (אסא באטרפילד), שעוקב אחר רמזים שהשאיר סבו האהוב, ומגיע לאי מסתורי בו שוכן המעון של מיס פרגרין (אווה גרין), לילדים משונים, כלומר בעלי כוחות מיוחדים, על טבעיים. עד מהרה מגלה ג'ייק כי רק המוזרות הייחודית שלו יכולה להציל את חבריו החדשים. עם סמואל ל. ג'קסון וג'ודי דנץ'.

לבד בברלין, סרטו של וינסנט פרז, מבוסס על ספרו המפורסם של האנס פאלאדה ומתרחש בברלין, ב-1940 , כאשר אוטו ואנה, זוג ממעמד הפועלים, מקבלים את הבשורה המרה על מות בנם היחיד במלחמה. האבל גורם להם לצאת נגד המשטר הנאצי באמצעות גלויות אנונימיות שפיזרו ברחבי ברלין. גלויה אחת הופכת למחאה גדולה שמביאה למאסרם ולמשפט שסופו ידוע. עם אמה תומפסון, ברנדן גליסון ודניאל ברוהל.

מארק וולברג מככב באסון בלב ים, המבוסס על סיפור אמיתי שהתרחש באפריל 2010 . דליפת נפט באסדת קידוח במפרץ מכסיקו גורמת לפיצוץ קטלני, בעקבותיו נהרגים קודחים וחבריהם נלכדים באסדה הבוערת. סגן מנהל העבודה מנהיג את הניצולים בניסיון להיחלץ מהתופת. עם קייט הדסון וקורט ראסל.

מאסטר מיינדס היא קומדיית פשע אמריקאית שאת התסריט שלה כתב דני מקברייד וביים ג'ארד הס. סיפור על מאבטח לא יוצלח, בחברה להובלת כספים בדרום ארה"ב, שמארגן את אחד ממעשי השוד הגדולים בתולדות אמריקה, אבל לאחר שזה מתבצע, הכל מסתבך במהירות. עם אואן ווילסון, ג'ייסון סודוקיס, זאק גאלפינאקיס וקריסטן וויג.

ישמח חתני כבר הוקרן בשבוע שעבר במסגרת יום הקולנוע הישראלי וכעת הוא עולה למסכים. אמיל בן שמעון ביים ומשחקים בו, בין היתר, יגאל נאור, אוולין הגואל והזמרת עינת שרוף. סיפור על קהילה ירושלמית שלווה שעולמה מיטלטל כאשר רב כאריזמטי צעיר סוחף אחריו את הגברים וגורם לנשים לצאת למאבק על מקומן ומעמדן.

שני סרטי אנימציה: בחסידודס (קולות: אנדי סמברג, קלסי גרמר ועוד), מתברר שהחסידות כבר אינן עובדות בג'וב המקורי שלהן, להביא תינוקות לעולם, אלא כשליחות העובדות בתאגיד אינטרנטי גדול. הכל בסדר, עד שג'וניור מפעיל בטעות את המכונה לייצור תינוקות, בניגוד לחוק. אליאנה תדהר היא קולה של בארבי באור הכוכבים, היוצאת להציל את הגלקסיה, על סקייטבורד מעופף, כשאליה מצטרף החתול פופקורן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *