סרטי סופ"ש בטלוויזיה

פבר 27

אהבה בועטת (באדיבות yes )

אהבה בועטת (באדיבות yes )

פירס ברוסנן ואמה תומפסון מככבים בקומדיה הרומנטית אהבה בועטת (שישי, yes1 ושבת ב-HOT Gold ), על איש עסקים שמגלה כי נפל קורבן לתרמית והפנסיה שלו וכל חסכונותיו בסכנה. הוא מגייס את גרושתו למרדף אחר הנוכל שנמלט לפריז. תוך כדי המסע השניים מגלים, שוב, כמה שטוב להם ביחד.

אייס קיוב וקווין הארט מככבים בסרט האקשן הקומי יוצאים לסיבוב (שישי, HOT Gold ), על מאבטח בבית ספר, חובב משחקי מחשב אלימים, שרוצה להציע נישואין לחברתו (טיקה סאמפטר). הבעיה: יש לה אח, שוטר קשוח, שלא מת עליו. אבל האח מוכן לתת את ברכתו לזוג בתנאי שהחבר יעמוד באתגר שהוא מציב בפניו: לצאת אתו למשמרת ברחובות הקשוחים של אטלנטה.

בן יחיד (שישי, yes3 ), הוא סרט רומני, זוכה פרס פסטיבל ברלין ומועמד לאוסקר, דרמה על יחסיה של אם עם בנה כפוי הטובה. קורנליה היא אשת חברה שבנה הוא מרכז חייה. כאשר הבן, בשנות ה-40 לחייו, מסתבך בתאונת פגע וברח, קורנליה תעשה הכל כדי לעזור לו לחמוק מעונש.

הצורך במהירות (שישי, yes4 ), עם ארון פול ומייקל קיטון, הוא סרט אקשן קצבי המבוסס על משחק מחשב מצליח. בעל מוסך, שבלילות משתתף במרוצי רחוב מחתרתיים, נשלח לכלא לאחר שהופלל בפשע שלא ביצע. לאחר שחרורו הוא מצטרף למרוץ מכוניות לא חוקי ומסוכן במיוחד, במטרה לנקום באנשים שהרגו את חברו הטוב והפלילו אותו.

התעלות (שבת, yes2 ), בכיכובו של ג'וני דפ, הוא מותחן מד"ב, על מדען מבריק שנרצח כדי למנוע ממנו לבצע ניסוי שעתיד לשנות לחלוטין את תחום הבינה המלאכותית. אשתו (רבקה הול), שותפתו למחקר פורץ הדרך, מצליחה לחבר אותו למערכת שהוא עצמו הקים, ולהעתיק אליה את תודעתו. אלא שבמעשה זה היא גורמת לכך שהמערכת צוברת עוצמה והופכת לאיום אמיתי על עתיד האנושות.

ספרו של דויד גרוסמן, יש ילדים זיגזג, הפך לסרט (שבת, yes5 ), בהפקה הולנדית-בריטית, זוכה פרס האקדמיה האירופית כסרט הילדים הטוב ביותר. גיבור הסרט הוא ילד מתבגר בעל דמיון מפותח החולם להיות בלש, כמו אביו. יומיים לפני בר המצווה, כאשר הוא נוסע לדוד שלו, הוא פוגש ברכבת בזר מסתורי שסוחף אותו להרפתקה מסעירה, במהלכה יגלה את האמת על אמו שמתה כשהיה רק בן שנה.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *