סרטי סופ"ש בטלוויזיה

אפר 17

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

אדם סנדלר ודרו ברימור חוזרים לשתף פעולה בקומדיה הרומנטית תקועים בחופשה (שישי, HOT Gold ו-yes1 ), של פרנק קורסי, שכבר ביים אותם ב"זמר החתונות". גבר ואישה נפגשים לדייט לא מוצלח ומקווים שלעולם לא יצטרכו להיפגש שנית. אבל אז הם מוצאים את עצמם שוב ביחד, ואפילו עם הילדים, בספארי באפריקה. הם לא מתים זה על זה, בלשון המעטה, אבל בשביל שהילדים ייהנו הם מוכנים לנסות להתגבר על התיעוב ההדדי, שהופך לעניין רומנטי.

הבמאי הבריטי ג'ון אירווין חתום על גבעת האמיצים (שישי, HOT Prime ), סרט מלחמה ריאליסטי ונוקב מ-1987 , על מלחמת וייטנאם, באמצעות סיפורה של יחידת חיילי מארינס המנסה לכבוש את "המבורגר היל", יעד מבוצר היטב של הווייטקונג בגבול לאוס, שגובה קורבנות רבים. עם אנטוני בריל, דילן מקדרמוט, דון צ'ידל ועוד.

ערוץ הקולנוע הישראלי של yes חוגג היום, שישי, יום הולדת 60 לשחקן אורי גבריאל, זוכה פרס אופיר ופרס פסטיבל הקולנוע קרלובי וארי, בצ'כיה (עבור הסרט איזה עולם נפלא). סרט זה, ואחרים, ביניהם מפריח היונים, המחצבה, גשר צר מאוד וכיכר החלומות, ישודרו לאורך כל היום.

מייקל קיין מככב בסיפור האהבה של מיסטר מורגן (שבת yes1 ), דרמה רומנטית על פרופסור, אלמן החי בפריז ומתקשה להתגבר על אובדן אשתו האהובה ועם מטען שנותיו שהולך ומכביד. פגישה מקרית עם מורה לריקוד צעירה, משנה את חייו, אך ילדיו הבוגרים מתייחסים בחשדנות לרומן החדש של אביהם. עם קלמנט פוסי, ג'יליאן אנדרסון וג'סטין קירק.

כוח ההוצאה להורג (שבת HOT Action ), הוא מותחן בכיכובו של סטיבן סיגל, כגנגסטר בכיר השואף לנטוש את חיי הפשע אך נגרר למאבק אלים ומדמם נגד פושע מסוכן, המכונה אייסמן (ווינג ריימס), השואף להיות הבוס החדש.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *