סרטי סופ"ש בטלוויזיה

יונ 26

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

פירס ברוסנן מככב במותחן הריגול של רוג'ר דונלדסון, איש נובמבר (שישי, HOT Gold ו-yes4 ), כפיטר דוורו, לשעבר סוכן CIA אגדי, שפרש ומשתדל לחיות בשלווה את חייו. אבל אז הוא מתבקש לחזור למשימה אחרונה: הגנה על עדה חשובה (אולגה קירילנקו), שאישים בעלי עוצמה והשפעה מעוניינים מאוד לחסל אותה, כדי שלא תעיד נגדם. אחד מחניכיו של דוורו מתגלה כרוצח השכיר שנשלח לבצע את המשימה הקטלנית ובין השניים מתפתח דו קרב אלים ומתוחכם.

סרטו של קן לואץ', המועדון של ג'ימי (שישי, yes3 ), מבוסס על סיפור אמיתי: ג'ימי חוזר לעיירת הולדתו באירלנד, לאחר שחי בגלות שנים רבות. הוא מגלה שקיצונים השתלטו על העיירה ומשליטים משטר שמרני-לאומני על התושבים. הם אוסרים על צעירי המקום לרקוד ולבלות. ג'ימי, בתגובה, פותח מועדון ריקודים וסוחף אחריו את הצעירים. הכומר הקהילתי ומנהיג הפשיסטים לא עוברים על כך בשתיקה.

לכבוד השידור ב-VOD של אנני, בגרסה החדשה בכיכובם של קמרון דיאז וג'יימי פוקס, ישודר הערב (yes5 ), הסרט המקורי, מ-1982 , עם אלברט פיני ואיליין קווין. אנני היא יתומה ג'ינג'ית שובבה, שמיליונר נרגן מאמץ אותה ובסופו של דבר היא מצליחה לכבוש את ליבו.

סטיבן ספילברג ואופרה ווינפרי הפיקו ולאסה הלסטרום ביים את מסע של מאה צעדים (שבת, yes1 ), בכיכובם של הלן מירן ואום פורי. בעיירה בדרום צרפת מתפתחת מלחמת-עולם קולינרית בין בעלת מסעדה ושפית הדוגלת בבישול צרפתי עילי, לבין משפחה הודית הפותחת מסעדה אותנטית, כמעט מול המסעדה הצרפתית העטורה בכוכבי מישלן. הסכסוך ביניהם והשאיפה ליצור את המנה המושלמת, הופכים בהדרגה לשיתוף פעולה ולידידות קרובה.

עיר החטאים 2 : עלמה להרוג (שבת, yes2 ), הוא סרט המשך ללהיט הגדול של הבמאי רוברט רודריגז, בכיכובם של ג'וזף גורדון-לוויט, אווה גרין, ג'סיקה אלבה, מיקי רורק ועוד. הסרט מבוסס על ספרי הקומיקס האפלים של פרנק מילר ומתרחש בבייזין-סיטי, עיר של פושעים, פוליטיקאים מושחתים ונשים בעלות מוסר מפוקפק, ובה לכל אחד יש סוד אפל וכל אחד רוצה להשיג משהו ממישהו. כולם מנסים לשרוד בעיר החטאים.

מיקי רורק משתתף גם בראסטי ג'יימס (שבת, HOT Prime ), דרמת נעורים של פרנסיס פורד קופולה מ-1983 שהפכה לסרט פולחן. מאט דילון מככב כראסטי ג'יימס, נער שוליים ומנהיג כנופיית רחוב שמגדל את עצמו בשעה שאביו השיכור ואחיו האופנוען נעדרים מהבית. בין השחקנים האחרים: טום ווייטס, דיאן ליין, ניקולס קייג' ודניס הופר.

הטיהור 2 : לשרוד את הלילה (שבת, HOT Gold ), הוא מותחן פעולה בדיוני מצליח, בכיכובו של פרנק גרילו (הממלכה). הסרט מתרחש בלילה אחד בלוס אנג'לס, כאשר חמישה אנשים שונים מנסים לשרוד עד שיעלה הבוקר על העיר האלימה. ביניהם, מלצרית ובתה שניצלו מאונס, רק כדי למצוא את עצמן נמלטות מחבורת רוצחים, ושוטר שיוצא לרחובות כדי לנקום ברוצחי בנו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *