סרטי סופ"ש בטלוויזיה

נוב 28

הטעות הגדולה (צילום: יח"צ)

הטעות הגדולה (צילום: יח"צ)

שישי

וינס ווהן מככב בקומדיה הטעות הגדולה (yes2 ), כגבר חסר מוטיבציה ונעדר שאיפות המגלה יום אחד שהוליד מאות ילדים, בזכות תרומות הזרע שלו, כשהיה צעיר וחיפש כסף מהיר וקל. הוא מצליח לפגוש כמה מהם ומתחיל לגלות מעורבות בחייהם. בינתיים, חברתו נכנסת להיריון אך אינה משוכנעת שהוא אחראי מספיק בשביל להיות אבא.

דבש (yes3 ), היא דרמה איטלקית על צעירה, שזהו שם הקוד שלה, והיא מסייעת לבצע המתות חסד באנשים זקנים וחולים שמבקשים לסיים את חייהם. לקוח חדש מעמיד אותה מול דילמות מוסריות קשות ואף מסכן את חייה.

שבת

מועדון הלקוחות של דאלאס (צילום: יח"צ)

מועדון הלקוחות של דאלאס (צילום: יח"צ)

מת'יו מקונהיי זכה באוסקר כשחקן הטוב ביותר עבור מועדון הלקוחות של דאלאס (yes1 ), וג'ארד ליטו, בדראג, בפרס שחקן המשנה הטוב ביותר. השניים זכו גם בגלובוס הזהב. מקונהיי רזה ב-21 קילו וליטו השיל 14 קילוגרם, כדי לגלם את דמויותיהם, המבוססות על סיפור אמיתי: רון וודרוף (מקונהיי), מגלה שחלה באיידס וימיו ספורים. בחיפוש אחר התרופה שתאפשר לו להמשיך לחיות הוא מגיע למקסיקו, ומגלה שם שלל כדורים שמצליח לעכב את התפתחות הנגיף הקטלני. אלא שמשרד הבריאות האמריקני מסרב לאשר אותם. בעזרתה של טראנסקסואלית צבעונית (ליטו), רון פותח את "מועדון הלקוחות של דאלאס", ומייבא את התרופות. המטרה המקורית, לעשות כסף מהיר, מתחלפת בייעוד נעלה: הצלת חיים.

מארק וולברג (שגם הפיק), ואמיל הירש מככבים בהשורד האחרון (yes4 ), ספרו של מרקוס לוטרל, לשעבר לוחם ביחידה עלית של הצבא האמריקאי. צוות לוחמי יחידת אריות הים האמריקאים נשלח לחסל את אחד ממנהיגי הטאליבן באפגניסטן הרחוקה. הם נקלעים למארב אך מצליחים לצאת בשלום ואף לתפוס מספר מקומיים. הדילמה: האם לשבות אותם, או לשחררם ולהסתכן בכך שילשינו עליהם. הם מחליטים לשחרר, וכתוצאה מכך, אנשי הטאליבן מקבלים את המידע על הימצאות האמריקאים בשטחם ונלחמים בהם. מהיחידה האמריקאית נותר רק אחד, השורד האחרון.

לחובבי ה-MMA , אמנויות לחימה משולבות, מגיע הסרט עד הקרב האחרון (HOT Action ), בהשתתפות שניים מאלופי ה-UFC , ארגון אמנויות הלחימה הראשון והמפורסם ביותר, ליוטו מצ'ידה ואנדרסון סילבה. קודי הקמן, לשעבר אלוף העולם בקראטה, מגלם את מייקל, שהוריו נרצחו לנגד עיניו. כאשר הוא נחשף לזירת ה-MMA , הוא מזהה בין המתחרים את הרוצח.

סילבסטר סטאלון ורוברט דה נירו מככבים בסוגרים חשבון (HOT Action ), כשני מתאגרפים מזדקנים שהיריבות ביניהם נמשכת מספר עשורים. עכשיו, כשהם כבר מתאגרפים בדימוס, מגיעה הצעה לקרב אחרון, למעשה המשך וסיום לקרב ביניהם שבוטל בגלל פרישת אחד מהם ומעורבותה של אישה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *