סרטי סופ"ש בטלוויזיה

דצמ 19

שכונות הפשע (באדיבות yes )

שכונות הפשע (באדיבות yes )

שישי

שכונות הפשע (HOT GOLD ו-yes4 ), הוא מותחן פעולה, רימייק אמריקאי לסרט של לוק בסון (הסרט הצרפתי ישודר ב-yes לפניו), בכיכובם של פול ווקר המנוח ודויד בל, אמן הפארקור הצרפתי. העלילה מתרחשת בדטרויט העתידנית, מוכת הפשע והעוני. בשכונה אחת, מוקפת חומה, מרוכזים העבריינים המסוכנים ביותר, מתוך כוונה להגן על שאר תושבי דטרויט מפניהם. למשטרה אין דריסת רגל מאחורי החומה. אבל כאשר הסמים והפשיעה האלימה מאיימים לזלוג לעיר עצמה, שוטר (ווקר), חובר לעבריין משוקם, כדי למוטט את שלטון האימה של מנהיג הפושעים (הראפר RZA ).

ג'ייסון רייטמן ביים את תקועה (yes1 ), של זוכת האוסקר דיאבלו קודי. שרליז ת'רון, שהיתה מועמדת לגלובוס הזהב עבור הסרט, מככבת כמייויס, היא סופרת צללים של רומנים זולים. כאשר נודע לה שאהוב נעוריה עומד להיות אבא, היא מחליטה לשוב לעיירת הולדתה ולהשיג אותו מחדש, בכל מחיר ובכל דרך אפשרית. החזרה למקום אותו עזבה לטובת העיר הגדולה מאלצת אותה להתמודד עם הפער בין החלומות הגדולים שהיו לה לבין המציאות הלא מזהירה של חייה.

רומן פולנסקי ביים את ונוס בפרווה (yes3 ), עבורו זכה בפרס בפסטיבל קאן. בסרט, המבוסס על מחזה מצליח, במאי מבקש לעבד לתיאטרון את "ונוס בפרווה" השערורייתי, מהמאה ה-19 , ספרו של לאופולד פון זאכר-מאזוך (על שמו המושג מאזוכיזם). הוא אינו מצליח למצוא שחקנית לתפקיד הראשי, אבל לפני שהבמאי מתכוון לסיים את האודישנים המתסכלים, פורצת לתיאטרון אישה שדורשת שיבחן אותה, למרות שאינה מתאימה לדמות המתוחכמת והסקסית שראה בעיני רוחו. במהלך הערב יתעמתו הבמאי והשחקנית, ויחסי גברים-נשים, משיכה מינית והיחסים הסאדו-מאזוכיסטיים שתוארו בספר, מתעוררים לחיים חדשים. עם עמנואל סנייה ומתייה אמרליק.

שבת

בראד פיט מככב במותחן הורג אותם ברכות (HOT Gold, בתפקיד רוצח מקצועי בשירות ארגוני הפשע. המחסל, ג'קי קוגן, נודע בכך שהוא הורג את קורבנותיו בצורה הומנית ככל האפשר, ברכות. קוגן נשלח לחסל שני פושעים קטנים ששדדו משחק פוקר שהתנהל בחסות המאפיה. המשימה הפשוטה לכאורה, הולכת ומסתבכת. עם ג'יימס גנדולפיני, ריי ליוטה וסם שפרד.

אדמה קפואה (yes4 ), הוא מותחן מצמרר המבוסס על סיפור אמיתי. רוצח סדרתי מענה ורוצח נשים באלסקה ומשטרה אין קצה חוט. 13 שנים חולפות ותיק החקירה כבר לא מעניין אף אחד. אבל כאשר התיק עובר לידיו של בלש ותיק העומד בפני פרישה, הוא מצליח לעלות על עקבותיו של הרוצח, בעזרת האישה היחידה שהצליחה להימלט מידיו. עם ניקולס קייג', ואנסה הדג'נס וג'ון קיוזאק.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *