סרטי סופ"ש בטלוויזיה

אוק 31

פרדייז (צילום: יח"צ)

פרדייז (צילום: yes)

פרדייז הוא סרטה הראשון, כבמאית, של דיאבלו קודי, שזכתה באוסקר עבור התסריט שלה לג'ונו. הדרמה הקומית, בכיכובם של ג'וליאן האף, ראסל ברנד, אוקטביה ספנסר והולי האנטר, מספרת על למב, נערה בלונדינית יפה ותמימה מעיירה קטנה ושמרנית, אוהבת חיות, את משפחתה ואת ישו. לאחר שניצלה מתאונת מטוס אך התמכרה למשככי כאבים, היא מחליטה שאין אלוהים, ולכן עליה לשנות את חייה מן הקצה. היא פודה את צ'ק הפיצויים עבור התאונה ונוסעת ללאס וגאס, להתחיל לחיות באמת. שישי, ב-yes1 .

חשבון משותף היא קומדיה על נושא רציני: גניבת זהות. סנדי (ג'ייסון בייטמן), אזרח מהוגן ומרובע מקולורדו, מגלה לתדהמתו כי זהותו נגנבה ויחד איתה, גם חשבון הבנק שלו. גונבת הזהות היא דיאנה (מליסה מקארתי), המתמחה בתחום הפלילי הזה. סנדי עוזב את אשתו, משפחתו ועבודתו, בדרכו למרדף אחריה, כדי להביאה לדין. ביים: סת' גורדון. יום שישי, 22.00 , HOT Gold .

הסרט האיטלקי יפה לנצח זכה באוסקר כסרט הזר הטוב ביותר, בגלובוס הזהב, הב.א.פ.ט.א ועוד פרסים יוקרתיים. סרטו של הבמאי פאולו סורנטינו, בכיכובו של טוני סרבילו, עוסק בעיתונאי ותיק, מעין גרסה מבוגרת של הדמות שגילם מרצ'לו מסטרויאני בסרטו של פליני, לה דולצ'ה ויטה (שישודר מיד לאחר מכן). לאחר שנים רבות בהן כתב על הבידור, התרבות והברנז'ה ברומא ואירח את כל המי ומי בביתו המפואר, העיתונאי חש שהתעייף מהעולם הזוהר והריקני, המסיבות, הנשים, הרכילות, הסגידה ליופי ולפרסום. הוא יוצא לרחובותיה של רומא, פוגש אנשים שונים – חלקם מעשירי העיר, אחרים מהאשפתות – ומחפש את היופי הגדול והחמקמק של החיים. שישי, yes3 .

רוברט רדפורד היה מועמד לגלובוס הזהב עבור תפקידו בהכל אבוד, סרטו של ג'יי.סי. צ'נדור. גבר מזדקן מוצא עצמו במסע הישרדות מורט עצבים, על סירה קטנה בלב האוקיינוס ההודי. היאכטה שלו הוצפה כתוצאה מהתנגשות במכולה תועה. כל מערכות התקשורת משותקות, אספקת המזון מצומצמת והסירה הרוסה. הוא מחזיק מעמד, בשאיפה לחיות ולו רק יום אחד נוסף. שישי, yes4 .

ג'ייסון סיגל מככב בעד החתונה זה יעבור, בתפקיד טום, שף מסן פרנציסקו, שהבטיח לחברתו ויולט (אמילי בלאנט), שהם מתחתנים. הבטיח, אבל מתקשה לקיים. ויולט נוסעת למישיגן הסגרירית, להשלים דוקטורט בפסיכולוגיה. טום נאלץ לזנוח את עבודתו ולנסוע איתה. המעבר מהחוף המערבי התוסס לחוף המזרחי הקפוא, משגע את טום. מה גם שהוא מתפרנס ממכירת כריכים בעוד הקריירה של ויולט מתחילה לשגשג. את הקומדיה הרומנטית הפיק ג'אד אפאטו וביים ניקולס סטולר, שסיגל כיכב גם בסרטו קח את זה כמו גבר. שבת, 22.00 , HOT Gold .

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *