עיגול לטובה

ינו 14

(צילום מסך: אן.אם.אי)

(צילום מסך: אן.אם.אי)

האן.אם.אי. מציג: 41 אלבומים שחוגגים השנה יום הולדת עגול.

 

ככה זה עם שנים שנגמרות ב-0 או 5 : אי אפשר לעמוד בפני הנוסטלגיה והרצון הבלתי נשלט לארגן רשימות של ימי הולדת עגולים, של אנשים וגם, כפי שעשה האן.אם.אי, אלבומים. המגזין נזכר ב-41 אלבומי-מופת, לפחות חלקם, שיצאו לפני 15 ו-10 שנים. זו באמת רשימה מכובדת: kid a , האלבום הרביעי של רדיוהד ו-parachutes , אלבום הבכורה של קולדפליי, יצאו בשנת 2000 . כך גם hybrid theory , הראשון של להקת לינקינ' פארק ו-the marshal mathers l.p , השלישי של אמינם, עם הלהיט סטן, שדחף קדימה גם את הזמרת בשיר, דיידו. גם לאואזיס, ווייט סטרייפס, מדונה ופי.ג'יי. הארווי, אלבומים זכורים לטוב בני 15 .
בין הצעירים יותר, בני 10 , נזכיר את a bigger bang , אלבום האולפן האחרון של הרולינג סטונס, demon dayz של הגורילאז, הרכב-הצד של דיימון אולברן וגם: פרנץ פרדיננד (you could have it so much better ), קייזר צ'יפס (employment ) ואואזיס (don't believe the truth ) . עוד ב-2005 , אלבומי בכורה גדולים: music in the sun (ריהאנה), silent alarm (בלוק פארטי), arular (מ.י.א) ו-lcd soundsystem של ההרכב בשם זה, של ג'יימס מרפי.

לאו.אם.אי: http://www.nme.com/photos/the-21st-century-albums-celebrating-big-anniversaries-in-2015/365820/1/1/?recache=3

לאלבום הבכורה של ריהאנה:

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *