ערוצי yes יקדישו שבוע שידורים לרובין וויליאמס, החל מהערב

אוג 12

 

ערוצי הסרטים, הסדרות והדוקו יקדישו את השבוע הקרוב לרובין וויליאמס, שמת אתמול. הערב, 12.8 , בשעה 21:35, ישודר הפרק בכיכובו מתוך הסדרה "פגוש את הקומיקאים": הסטנד-אפיסט והבמאי דייויד סטיינברג ("תרגיע") נפגש בסדרה עם הקומיקאים הבולטים ביותר כיום בעולם לשיחות אחד על אחד. הוא מביא קטעי ארכיון של אורחיו, משוחח איתם על הקריירה ומברר מהו סטנד-אפ ומה מצחיק אותם.

מחר, ישודרו שמונה מסרטיו של וויליאמס, בכל ערוצי הסרטים:  "סיפורו של וויל האטינג" (עליו זכה באוסקר), "התעוררות", "בוקר טוב וייטנאם", "הוק", "ריקוד לאור ירח", "החתונה הגדולה", "מזל תאומים" ו"איש השנה".

 

ביום שישי, ה-15.8 , ישודרו בערוץ הקומדיה שני פרקים מתוך "המטורפים" (The Crazy Ones ), סדרת הטלוויזיה האחרונה בכיכובו של וויליאמס.

 

באותו יום, ב-18.30 , בערוץ yes Action , ישודר הפרק ה-200 בסדרה "חוק וסדר , מדור מיוחד", שבה התארח וויליאמס. בערוץ yes OH ישודרו שני פרקים מסדרות נוספות, בהן התארח: ב-20.50 , וויליאמס בתפקיד פסיכולוג, ב"ווילפרד". ב-21.15 , הפרק השישי בעונה השלישית של "לואי", שבו השניים נפגשים בהלוויית ידיד משותף ומבטיחים זה לזה שאם אחד מהם ימות, השני יגיע להלוויתו. למרבה הצער, לואי יצטרך לעמוד בהבטחתו.

 

 

 

צילום: באדיבות yes

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *