פינת הקומוניקט

יול 31

(צילום: באדיבות yes )

(צילום: באדיבות yes )

מיטב תכני רחוב סומסום בערוץ ייעודי של הופ! שיעלה מחר ב-yes ויהיה פתוח לצופים, בחינם, עד ה-30 בספטמבר.

 

לרגל חופשת הקיץ משיקה yes בשיתוף קבוצת המדיה הופ! בערוץ 88 וב-VOD , את קיץ קסומסום – ערוץ חינמי ייעודי לתוכניות "רחוב סומסום" עם הדמויות האהובות: אריק ובנץ, אלמו, כרובי, מוישה אופניק, עוגיפלצת ועוד. הערוץ, המיועד לגילאי 3 עד 7 , מדובב במלואו לעברית, ומציע תכנים מהנים ולימודיים תוך התמקדות בהעשרה וצפייה חווייתית.

הערוץ ישדר בבכורה ארצית, החל ב-1 באוגוסט ועד ה-30 בספטמבר, תכנים מהעונה החדשה של Sesame street, המשודרת עתה בארה"ב ב-HBO, ביניהם: סרטי עוגיפלצת, שוד העוגיות הגדול וכוח עוגייה. כמו כן, ישודרו תכנים בנושאים: מדע וטבע, תקשורת ויחסים בינאישיים, מחזור ואיכות הסביבה, אמנות, התמודדות עם קונפליקטים, הוגנות, מגוון חברתי, זהות עצמית, כבוד לאחר ועוד.

כל התכנים נגישים לילדים ובהשתתפות  אמנים ישראלים מובילים ביניהם: דרור קרן, גילה אלמגור, אברהם טל, חוה אלברשטיין, מירה עוואד ואחינועם ניני, קרולינה, דתיה בן דור, טל ברמן, שני כהן, שמואל וילוז'ני, ארקדי דוכין עוד.

לדברי אלונה אבט, מנכ"ל משותף בקבוצה המדיה הופ!: "קיץ קסומסום, כמו כל התכנים של הקבוצה, משלב בין  מיטב הבידור האיכותי לילדים עם תכנים המסייעים לילדים לרכוש מיומנויות חיוניות הקשורות במישרין למוכנות לבית ספר והצלחה לימודית בעתיד, לרבות וויסות עצמי (self-regulation). התכנים מיועדים לצפייה משפחתית ומשקפים באופן אותנטי את חיי הילד והמשפחה בישראל. אנחנו גאים על ההרחבה האיכותית והמבטיחה הזו של שיתוף פעולה מוצלח וארוך שנים עם yes."

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *