פינת הקומוניקט

מאי 21

(צילום: באדיבות yes )

בחודש הבא, החל ב-3 ביוני, תשודר ב-yes הסדרה הבריטית "נקודת זינוק", בכיכובו של שון בין. דרמת האקשן מתרחשת בעתיד הקרוב, כאשר וירוס אלים הביא להטלת עוצר לילי על האוכלוסייה בלונדון, ממנו אפשר להימלט רק ע"י השתתפות במרוץ מסוכן וקטלני שבו יש רק מנצח אחד.

 

"נקודת זינוק" היא דרמת אקשן נועזת וממריצה המתרחשת בעתיד הקרוב. בעקבות התפרצות וירוס אלים מוטל עוצר – פינוי גורף של כל הרחובות – על כל האזרחים, החל מרדת החשיכה, במטרה לשמור על בריאותם. אך יש כאלו שחושבים שמחיר החופש שהם משלמים, גבוה מדי.

כשהאפלה יורדת, אנשים רגילים, כאלו שאינם מסוגלים לסבול יותר את העוצר, כל אחד מסיבותיו, יוצאים להתחרות עבור החופש שלהם במרוץ הרחוב הקטלני ביותר בעולם. המרוץ מציע למשתתפים הזדמנות לברוח לחיים טובים יותר בעולם טוב יותר, אבל בשביל להשתתף הם צריכים לאמץ התנהגות מרדנית ופזיזה יחד עם תקווה, אומץ ובטחון עצמי.

כשתרד האפלה, 25 צוותים ייערכו בנקודת הזינוק בדרום לונדון. הם יצאו למרוץ במהירות מסוכנת ולא ירפו עד שיעברו את קו הסיום בסקוטלנד. יהיה רק מנצח אחד – זה הכלל היחיד – אבל לפני שנגלה מיהו, הצוותים יצרו בריתות וישברו אותם, חברויות חדשות ייווצרו וישנות יפורקו, הורים ייפרדו מילדיהם, אוהבים מאהוביהם – הכל לטובת החופש המובטח. במהלך הסדרה נכיר לעומק את עברם של המתחרים ונבין מה דחף אותם לקחת את גורלם בידיהם ולהצטרף למרוץ.

בין שחקני הסדרה שתשודר ב-VOD ובערוץ yes EDGE: שון בין ("משחקי הכס"), בילי זיין ("טיטאניק"), מירנדה ריצ'ארדסון ("צ'רצ'יל"), אדם ברודי (The O.C.), מאלכי קירבי ("מראה שחורה") ועוד.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *