פינת הקומוניקט

מאי 30

(צילום: באדיבות הליקון)

"רוקטמן" עלה הערב למסכי הקולנוע בארץ והוא מלווה בפסקול מרשים משירי אלטון ג'ון, בביצוע השחקן שמגלם אותו בסרט הביוגרפי, טארון אגרטון. אלטון ואגרטון גם הקליטו שיר חדש, love me again , שנכתב עם התמלילן ברני טופין, שותפו הוותיק של אלטון.

 

 

סרט הקולנוע "רוקטמן", הפנטזיה המוזיקלית על חייו של אלטון ג'ון, מציג את הגרסה האנושית והבלתי מצונזרת על השנים בהן האיש והאגדה פרץ את דרכו אל צמרת המוזיקה העולמית, את הסרט המרהיב והגדול מהחיים, שביים דקסטר פלטשר ומוקרן בארץ החל מהערב, מלווה אחד הפסקולים המדוברים של השנה.

הלהיטים הקלאסיים והאהובים של אלטון ג'ון וברני טופין מקבלים בפסקול הסרט Rocketman: Music From The Motion Picture פרשנות חדשה של המפיק והמלחין ג'יילס מרטין, והתאמה ספציפית של המוזיקה במטרה לשרת את הנרטיב של הסרט. כל השירים הם בביצוע כוכב הסרט טארון אגרטון, המגלם את אלטון ג'ון.

הביצוע לקלאסיקה Rocket Man מ- 1972 הוא הסינגל המוביל מתוך הפסקול. בנוסף, הפסקול כולל גם את השיר החדש לגמרי (I'm Gonna) Love Me Again בביצוע אלטון ג'ון ואגרטון. השיר נכתב במיוחד לסרט על ידי אלטון וברני טופין. ג'יילס מרטין וגרג קורסטין שותפים בהפקת השיר, שהוקלט באולפנים בלונדון ולוס אנג'לס.

כדי לחגוג את יציאת הפסקול, נחשפו לראשונה חומרים, שטרם ראו אור, מההופעות של אלטון ג'ון באצטדיון דודג'רס, ב-1975, במהלך סופ"ש בפני יותר מ- 110,000 צופים ב- 1975. אגרטון משחזר בסרט את המופע ההוא.

במטרה לתת פרשנות חדשה לקטלוג העשיר של אלטון ג'ון, ג'יילס מרטין עבד בשיתוף פעולה הדוק עם יוצרי הסרט ופיקח על המוזיקה והקלטת השירה באולפן. האלבום הוקלט בין 2017-2019 באולפני אבי רוד האגדיים בלונדון ובאולפני אייר.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *