פינת הקומוניקט

אוג 02

(צילום: יח"צ)

ביום שלישי תעלה בכאן 11 העונה החדשה של "סליחה על השאלה", סדרת הדוקו-ריאליטי בה מותר לשאול הכל אנשים מאוכלוסיות המתמודדות עם ביקורת, סטיגמות ושיפוטיות מהסביבה. בפרק הראשון בעונה יענו, כל אחד בדרכו, אנשים על הספקטרום האוטיסטי.

 

"כאן", תאגיד השידור הישראלי, ישדר מיום שלישי, 6 באוגוסט, בשעה 21:15 בכאן 11 ובדיגיטל,  את העונה השנייה של סדרת  הדוקו-ריאליטי, "סליחה על השאלה", זוכת פרס האקדמיה.

"סליחה על השאלה", סדרה שהצליחה להגדיר מחדש את גבולות הדוקו-ריאלטי, מביאה למסך דמויות אמיתיות וכנות שחושפות סיפורים מטלטלים ומרגשים באמצעות שיח אנושי גבוה, נטול דרמטיות, מתובל בלא מעט הומור.

כל תוכנית מתמקדת בקבוצה אחת באוכלוסייה, כזו המתמודדת עם ביקורת, סטיגמות ושיפוטיות מהסביבה. בתוכנית, המשתתפים עונים בפתיחות על שאלות שהגיעו מהציבור הרחב, שאלות שכל אחד מאיתנו היה רוצה לשאול אך מעולם לא העז או שפשוט לא הייתה לו ההזדמנות לשאול. המרואיינים עונים תשובות אישיות ונחשפים במידה שמקובלת ומתאימה להם. 

בפרק הראשון בעונה החדשה יופיעו אוטיסטים ברמות תפקוד שונות, בני העדה האתיופית, נפגעי תקיפה מינית, הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, פגועי פוסט טראומה צבאית, יוצאי כתות, ילדים להורים גרושים ועוד.

"סליחה על השאלה", מבוססת על הפורמט "You can't ask that" של רשת ABC האוסטרלית, זוכה פרס ורד הזהב בקטגוריית דוקו ריאליטי הטובה ביותר. הפורמט נקנה לשידור בכ-30 מדינות ברחבי העולם.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *