פינת הקומוניקט

אוג 20

(צילום: יח"צ)

מתי יחצה הקליפ take on me את רף מיליארד הצפיות ביוטיוב? לאחר שנבחר כלהיט העשור במצעד שנות ה-80 של גלגל"צ ומאקו, להקת א-הה הכריזה על תחרות בין מעריציה: לנחש את התאריך והשעה בה יחצה הקליפ את רף מיליארד הצפיות ביוטיוב. הזוכה ואורח נוסף יוטסו לנורבגיה לפגישה עם חברי הלהקה ויתארחו במופע שלה.

 

 

ב-1985 זכתה להקת א-הה בהצלחה מטאורית עם סינגל הבכורה שלהם Take On Me שהגיע למקום הראשון ב-36 מדינות, בדרך להפוך לאחד הסינגלים הנמכרים ביותר אי-פעם.

כעת מגיע השיר האלמותי לפסגות חדשות עם היבחרו לשיר העשור במצעד שנות ה-80 של מאקו וגלגלצ ששודר בשישי האחרון.

בהמשך השנה יציין השיר הישג אדיר נוסף עם הגעתו הצפויה של הקליפ למיליארד צפיות ביוטיוב. הישג שמעט מאוד אמנים הצליחו להגיע אליו עד כה.

לקראת ציון הדרך המצופה, עורכת הלהקה תחרות שתעניק למעריצים הזדמנות לנחש את השעה והתאריך המדויקים שבהם יגיע הקליפ למיליארד צפיות ביוטיוב.

המנצח ואורח נוסף יטוסו לנורבגיה, ארץ מולדתם של א-הה, שם הם יפגשו את הלהקה ויתארחו בהופעה שתיערך בשנה הבאה (7 בפברואר 2020).

פרטים נוספים לגבי התחרות וההרשמה אפשר למצוא בקישור הבא: https://takeonme.a-ha.com

נכון לעכשיו, הקליפ הרשמי של Take On Me עומד על יותר מ-920 מיליון צפיות ביוטיוב.  כאשר יגיע למיליארד צפיות, יצטרף השיר לרשימה מצומצמת של שירים מהמאה העשרים, חברי מועדון המיליארד, הכוללת בין היתר את November Rain (גאנז נ'רוזס), Smells Like teen Spirit (נירוונה), ו-Bohemian Rhapsody (קווין). הקליפ גם מדורג במקום השני ברשימת הקליפים משנות השמונים, הנצפים ביותר ביוטיוב. כיום השיר מגיע לדור חדש של מעריצים שמגלים אותו, לא רק ברדיו, אלא גם דרך פרסומות (פולקסווגן), פסי-קול (דדפול 2), סימפולים (פיטבול), מחוות (וויזר) ופארודיות (הסדרה איש משפחה).

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *