פינת הקומוניקט

אוק 10

(צילום: באדיבות הליקון)

מיקה מוציא אלבום אולפן חמישי, My Name Is Michael holbrook רומנטיקה עם פופ אלטרנטיבי וצבעוני.

 

 

לקראת סיבוב הופעות באירופה שיחל בחודש הבא בלונדון, הוציא מיקה אלבום חדש, My Name Is Michael Holbrook בו הוא משתף את ה"עצמי" שלו, עם קהל מעריציו.

באלבום החדש, יצר מיקה עולם של רומנטיקה עם פופ אלטרנטיבי וצבעוני. האלבום כולל את הסינגלים Ice Cream, שנכתב בהשראת שנות התשעים, ואת Tiny Love, אחד השירים האינטימיים ביותר שמיקה כתב מעולם. הסינגל הנוכחי Sanremo  הוא להיט אלקטרו-טרופיקל, שמזמין את המאזינים לעולמו המוכר של מיקה, עולם של ריאליזם קסום.

את שירי האלבום כתב מיקה במשך כשנתיים, בין מיאמי וטוסקנה, ולאחר מכן הקליט אותו בבריסל עם המפיקים מארק קרו ודן פרידי. התוצאה היא אלבום מגוון, עשיר בהפקות פופ תוך שימוש בסינטייזרים וינטאג' ונגנים מרחבי העולם, באמצעותו רצה מיקה לספר מהיכן מגיע מייקל פנימן הולברוק ג'וניור (שמו האמיתי), והוא מגיע ולשתף באופן אינטימי את כל "העצמי" שלו עם קהל מעריציו.

עם מכירות של יותר מ-10 מיליון אלבומים עד היום, מיקה הגיע למעמד זהב ופלטינה ב-32 מדינות בעולם והוכיח שהוא איש רנסנס אמיתי המציג את כישוריו הרבים ככותב שירים, מבצע, מעצב אופנה ומאייר.

ההצלחה המוזיקלית שלו החלה עם להיט הבכורה Grace Kelly מתוך אלבום הבכורה Life In Cartoon Motion, שנכנס היישר למקום הראשון במצעד האלבומים בבריטניה וב- 11 מדינות נוספות ומכר יותר מ-7 מיליון עותקים בעולם. ב-2008 האלבום זכה בפרס הבריטס וגם מיקה עצמו הוכתר כתגלית השנה במוזיקה הבריטית. מאז הוציא עוד שלושה אלבומי אולפן שהגיעו לפלטינה. מיקה מככב בטלוויזיה האיטלקית עם תוכניתו Stasera Casa Mika והיה שופט במשך שש שנים בתכנית הטלוויזיה the voice בצרפת. הוא גם מגיש ב-BBC2 תוכנית מוזיקה אישית.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *