פינת הקומוניקט

נוב 04

(צילום: באדיבות yes )

האחיות מירי פסקל ותקווה בן חיים, הן "הנוכלות", בסדרה חדשה של יעל פוליאקוב ואילן פלד, שתעלה ב-16 בנובמבר ב-yes Comedy . עד אז שיגרו האחיות פסקול שירים חדשים שכתבו פיטר רוט, עופר ניסים, תום פטרובר (שגם מופיע בסדרה), ועוד.

 

 

"הנוכלות" היא קומדיית פשע מאת יעל פוליאקוב ואילן פלד, ובכיכובם, כמירי פסקל ותקווה בן חיים, האחיות המיתולוגיות שאף פעם לא הסתדר להן כלום. החיים לקחו אותן כל פעם לצרה אחרת ובכל פעם זה נגמר בניתוק הקשר לתקופה ארוכה.

עכשיו, הן שוב יחד. לאחר שתקווה יוצאת מהכלא היא חוברת לאחותה מירי, שאת רוב זמנה מבלה עם חבורת הבנות שמופיעות איתה במועדון הקנקי, ועם רובי בנה האהוב, הסובל ממום נדיר: יש לו זנב.

כשמתברר שרובי זקוק לניתוח דחוף ויקר בשוויץ להסרת הזנב, מירי ותקווה חוזרות לשתף פעולה, כנוכלות ערמומיות שמנסות להשיג את הכסף כדי להציל את רובי. בדרך מסתבכות עם כוחות שגדולים מהם. בסדרה משתתפים גם תום פטרובר, אפי בן ישראל, אסנת בן יהודה, יהודית בואנוס אוחיון, עדה גולדפריינד, אליאב חיים ועוד. בין השחקנים האורחים, ארז בן הרוש (במאי הסדרה), אורי גוטליב, ענת מגן שבו, מירי בוהדנה, ישי לוי, אורית שחף (להקת היהודים), דורית בר אור, שרון זליקובסקי, עינת ארליך ואחרים.

בסדרה משולבים שירים חדשים ומקוריים של תום פטרובר (היהודים), וישי לוי שכאמור גם משתתים בה, עופר ניסים, פיטר רוטרן שם טוב (איזבו), ברוך בן יצחק (רוקפור) , יונתן פוליאקוב ועוד.

 

 

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *