פינת הקומוניקט

נוב 20

(צילום: באדיבות הליקון)

מחר יעלה על מסכי הקולנוע בארץ "לשבור את הקרח 2 ", המשך לסרט האנימציה הרווחי ביותר אי פעם. הלהקות וויזר ופאניק אט דה דיסקו משתתפות בפסקול לצד אידינה מנזל, קריסטן בל, גו'ש גאד ושחקנים נוספים.

 

הסרט "לשבור את הקרח 2 " של אולפני דיסני יוקרן בארץ החל ממחר. פסקול הסרט כולל שבעה שירים חדשים של הכותבים קריסטן אנדרסון-לופז ובן זוגה רוברט לופז, זוכי פרסי האוסקר והגראמי, ומוזיקה מקורית (score ), שהלחין כריסטוף באק. נוסף לשירים בביצועים של השחקנים המדבבים את הדמויות האהובות של אלזה, אנה, אולף, קריסטוף ועוד, משתתפים בפסקול כוכבת הקאנטרי קייסי מסגרייב והלהקות וויזר ופאניק אט דה דיסקו. עוד משתתפת להקת הנשים הנורבגית קנטוס. הפסקול יוצא על דיסק, תקליט ויניל וגרסת דה-לוקס דיגיטלית הכוללת גם את המוזיקה של כריסטופר באק.

לדברי הבמאית ג'ניפר לי (שביימה גם את הסרט הראשון, יחד עם כריס באק, שאין קשר משפחתי בינו לבין מלחין הסרט), השירים והמוזיקה משקפים את צמיחת הדמויות והעמקת הסיפור שלהן. המוזיקה אמוציונאלית, אישית ויחד עם זאת רבת עוצמה, אינטימית וגם אפית. לדבריה, הכותבים והמלחינים לקחו את המוזיקה בסרט לשיאים חדשים. מפיק המוזיקה, טום מקדוגאל, שזכה בגראמי עבור פסקול "לשבור את הקרח", הוסיף שבפסקול הסרט החדש יש מגוון רחב של שירים ותמהיל אקלקטי של אמנים המבצעים גרסאות של השירים, בכותרות הסיום.

"לשבור את הקרח", מ-2013 , הוא סרט האנימציה הרווחי ביותר בכל הזמנים, למעלה מ-1.26 מיליארד דולר ברחבי העולם. בישראל נרשמו הכנסות בשווי כ-2.3 מיליון דולר. נוסף לפרס האוסקר כסרט האנימציה הטוב ביותר זכה let it go כשיר המקורי הטוב ביותר מתוך סרט.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *