פינת הקומוניקט

דצמ 29

(צילום: אסף אנטמן)

חוה אלברשטיין שרה "שקיעתה של הזריחה" של רמי פורטיס, שלומי שבן מנגן בפסנתר. סינגל ראשון מתוך אלבום המופע המשותף שיצא עכשיו. בינואר, מופעים אחרונים של השניים.

 

מה שהתחיל בספטמבר 2017 בשני ערבים בתאטרון גשר (ויסתיים בינואר 2020), הפך להיות אחד המופעים המצליחים ביותר בישראל בשנתיים וחצי האחרונות, עם קרוב ל- 100 הופעות ברחבי הארץ וכמאה אלף צופים.

האלבום, הכולל שישה עשר שירים וקטע קריאה אחד, מתעד את הדינמיקה המוזיקלית המיוחדת שהייתה הבסיס למופע: שני אמנים על במה אחת. חוה אלברשטיין, ללא הגיטרה, חמושה בקולה ובשיריה רבי ההבעה ולצדה שלומי שבן, בנגינה בפסנתר ועיבודים מלאי קשב ועומק.

במופע הזה, כמו גם באלבום המתעד אותו, שלומי שמגיע בבסיס מהעולם הקלאסי, בחר את עמדת המלווה והוא מוליך את חוה בינות השירים מהרפרטואר המרשים שלה, מהשנים הראשונות ועד לשנים האחרונות, ביניהם: "שיר משמר", "תפילת יום הולדת", "סוס עם כתם על המצח", "אדבר אתך", "בגלל הלילה", "את חרותי", "לונדון", "בוא המורה" ו"תרגיל בהתעוררות". מלבד שיריה, המופע כולל ביצוע מפתיע ל"שקיעתה של הזריחה", של רמי פורטיס, וביצוע מיוחד לשירו של שבן, "תרגיל בהתעוררות".

נותרו עוד כרטיסים אחרונים למופע באולם כפר בלום, ב-25 בינואר.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *