פינת הקומוניקט

פבר 09

(צילום: יוסי סבח)

הזמרת והיוצרת הצעירה לירי מוציאה סינגל ראשון, "אקדח", עם קליפ מושקע ושאפתני שביים בן זוגה, נווה פנחס.

 

הזמרת והיוצרת הצעירה, לירי (אוזן), מוציאה את הסינגל הראשון שלה, ״אקדח״, בליווי קליפ תקופתי בסגנון הוליוודי, בהפקה מיוחדת, בשיתוף עם בן זוגה, הבמאי והתסריטאי נווה פנחס.

״אקדח״, הוא הסינגל הראשון של לירי, אותו היא כתבה והלחינה. לירי, בת 26, סטודנטית בבית הספר הגבוה למוזיקה רימון, זכתה כבר בשנת הלימודים הראשונה שלה בתחרות דעת קהל והופיעה על במת הלייב-פארק מול 10,000 צופים, עם שירים מקוריים שכתבה.

"אקדח", הינו שיר העצמה אישית, הרלוונטי מאוד לבני דורה הצעירים של היוצרת, והוא אומר שכדי להסתדר בעולם, צריך להשאיר מאחור את התמימות ולאמץ חוקי משחק קשוחים. מסר זה מועבר דרך שיר פופ-דאנס אפל וקצבי, בו משולבים אלמנטים של פולק, רוק והשראה קולנועית רב ממדית, המתבססת על הפסקולים הגדולים של המערבונים האמריקאים משנות ה-50 של המאה ה-20.

את הקליפ הפיקה לירי יחד עם בן זוגה, הבמאי והתסריטאי זוכה הפרסים נווה פנחס. הוא גם כתב וביים את הקליפ, מעין סרט תקופתי קצר המתרחש ב״עולם ללא חוקים״, תקופת המערב הפרוע, בהתנגשות התרבותית האלימה בין ילידים אמריקאים לקאובויז. הקליפ הייחודי, שטרם נראה כדוגמתו בארץ, צולם כהפקת ענק בה הושם דגש רב על הפרטים הקטנים והאותנטיות. לירי ונווה יצרו יחד ז'אנר ייחודי משלהם, המשלב מוזיקה וקולנוע, וסוחף את הצופים והמאזינים לתוך עולמם הייחודי. גם הסינגלים הבאים מתוכננים להצטלם במתכונת דומה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *