פינת הקומוניקט

מרץ 16

(צילום: באדיבות yes )

 

לאחר שהודיעה על פתיחת ערוצי הילדים והלייפסטייל לצפייה חופשית, חברת yes פותחת לצפייה בחינם סרטי קולנוע חדשים, ביניהם זוכה האוסקר "פרזיטים".

 

yes פותחת עשרה סרטי קולנוע חדשים שבתשלום, לצפייה בחינם! בין הסרטים, זוכה האוסקר הגדול והסרט המדובר של השנה, "פרזיטים", הקומדיה הישראלית המצליחה "המוסד", הדרמה הקומית "לייט נייט" בכיכובה של זוכת האוסקר אמה תומפסון ועוד. המהלך מתווסף להחלטת החברה לפתוח את כל ערוצי הילדים ומגוון ערוצי הלייפסטייל, בחינם.

על רקע הנחיות משרד הבריאות האוסרות בין היתר הגעה לבתי הקולנוע, חברת yes החליטה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מצפייה חינמית, בעשרה סרטים חדשים ומדוברים שהוקרנו לאחרונה בקולנוע. הסרטים  יופיעו בקטגוריה חדשה ב-VOD, "חדש מהקולנוע – חינם", ויכללו את סרט הקולנוע המדובר של השנה "פרזיטים", המגולל את סיפורם של בני משפחה דרום קוריאנית ממצב סוציו-אקונומי נמוך, המתחזים לאחרים כדי לעבוד בשירות משפחה עשירה. הסרט בבימויו של בונג ג'ון-הו, עשה השנה היסטוריה והיה לסרט הזר הראשון אי פעם שזכה בפרס הסרט הטוב ביותר, לצד שלושה פרסי אוסקר נוספים בקטגוריית הבמאי, התסריט והסרט הזר!

בנוסף, יפתחו בחינם סרטים חדשים נוספים לילדים, לנוער ומבוגרים שיצאו לאקרנים השנה ונחלו הצלחה באולמות הקולנוע, ממש לאחרונה. הסרטים הם: "המוסד" – קומדיית פעולה ישראלית מצליחה, בכיכובם של צחי הלוי, טל פרידמן, עדי הימלבלוי ועוד, אודות סוכן מוסד ישראלי היוצא להציל את העולם מארגון טרור. סרט האקשן שובר הקופות, "המטרה: שומר הראש", בכיכובו של ג'רארד באטלר. "לייט נייט", דרמה קומית בכיכובה של זוכת האוסקר, אמה תומפסון, אודות מנחת תכנית אירוח המנסה להציל את הקריירה שלה. הסרט הישראלי לכל המשפחה, "הרפתקה בשחקים", אודות חבורה של ילדים המנסה להטיס מטוס ישן שמצאו. הקומדיה "הורים תחת השפעה", בכיכובו של אלק בולדווין וכן הסרטים "פליימוביל", "נורם בעיר הגדולה 3", "תעלול של טיול", "אסטריקס" ו"שיקוי הקסמים".

פתיחת הסרטים החדשים לצפייה בחינם, מצטרפת למהלך נוסף של yes עליו הודיעה אתמול, במסגרתו נפתחו בחינם כל ערוצי הילדים ומגוון ערוצי הלייפסטייל, כשלקוחות STINGTV הנמצאים בכל אחת מהחבילות יכולים ליהנות מכל הערוצים של החבילה המושלמת הכוללת כ- 40 ערוצי ילדים, סרטים, מדע וטבע, דוקו, היסטוריה ועוד ללא תשלום נוסף. התכנים, כולל הסרטים, יהיו פתוחים לצפייה עד סוף חודש מרץ, נכון לעכשיו.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *