פינת הקומוניקט

אפר 01

(צילום: באדיבות הליקון)

הלהקה האוסטרלית פייב סקנדס אוף סאמר הוציאה אלבום חדש, רביעי, הנקרא C A L M . לדברי הסולן, לוק המינגס, האלבום הוא "מסע בחייו של אדם צעיר".

 

אלבום חדש, C A L M ללהקה האוסטרלית פייב סקנדס אוף סאמר. זהו אלבום האולפן הרביעי שלה, הראשון בחברת אינטרסקופ. לקראת צאת האלבום שחררה הלהקה סינגל חמישי מתוכו, wildflower שנכתב בהשראת פופ אייטיזי. בין הסינגלים הקודמים, easier שכתבו צ'רלי פוט, ראיין טדר (להקת וואן ריפבליק), ועוד, ו-old me , שלדברי הלהקה הוא מבט לאחור על המסע שעברו יחד, מגיל צעיר. שיר מעניין נוסף הוא teeth שכתבו חברי הלהקה ומנגן בו טום מורלו (רייג' אגיינט דה מאשין).

באלבום החדש הלהקה הופכת חיים שלמים של תשוקה מוזיקלית ליצירה השאפתנית ביותר שלהם עד כה. הלהקה מסידני, אוסטרליה, הביאה אנרגיית פאנק טהורה למוזיקת ​​הפופ ותוך מספר שנים הפכה להצלחה עולמית.  כעת, עם האלבום הרביעי, הלהקה ממשיכה לכיוון נועז יותר, מרחיבה את הסאונד שלה ומממשת את חזונה עם יותר השפעה ועוצמה מתמיד. לדברי לוק המינגס, הסולן, האלבום הוא "מסע בחייו של אדם צעיר, לטוב ולרע". עם 12 שירי האלבום, הלהקה הצליחה להגיע לרמה חדשה לגמרי של יושר ועמוק רגשי.

שלושת אלבומי האולפן הקודמים של פייב סקנדס אוף סאמר נכנסו הישר למקום הראשון בארצות הברית, הישג חסר תקדים. הלהקה מכרה מעל 9.6 מיליון אלבומים ומעל 2 מיליון כרטיסים להופעות ברחבי העולם, ושיריה צברו יותר מ-7 מיליארד השמעות סטרימינג. הלהקה גם זכתה בפרסי MTV , אמריקן מיוזיק ו-ARIA שהוא הגראמי של אוסטרליה.

סיבוב הופעות חדש של הלהקה בצפון אמריקה אמור להתחיל באוגוסט, בכפוף לכך שארצות הברית והעולם כולו יצליחו להתגבר על המגפה, ולחזור לחיים נורמליים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *