פינת הקומוניקט

אפר 26

(צילום: יח"צ)

לרגל יום הזיכרון ויום העצמאות, הוקלט ביצוע חדש ל"אין לי ארץ אחרת", ע"י אמנים ותיקים וצעירים, מקורין אלאל – שהלחינה קורין אלאל למלים של אהוד מנור – ועד עדי ביטי ושי צברי.

 

קליפ חדש ומרגש לשיר ״אין לי ארץ אחרת״, בהשתתפות אמני ישראל, נחשף היום. הביצוע החדש הוא שילוב מיוחד בין ותיקי האמנים לצעירים המבטיחים, בהפקתם המוזיקלית של אוריין שוקרון ויאיר לוי .

הפרויקט הופק כדי לקדם את מיזם "מתחברים וזוכרים", פלטפורמה למפגשי הנצחה וזיכרון באמצעות זום, ומחזק בימים אלה את המשפחות השכולות. את המפגש הראשון יארח נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, שהזמין אליו אישי ציבור ואמנים.

האמנים המשתתפים הם קורין אלאל, מלחינת השיר (למלים של אהוד מנור), אדיר גץ, אסף גורן, ים רפאלי, דין מירושניקוב, עינת שרוף, גלית גיאת, סופי צדקה, עדי ביטי, אוריין שוקרון, יאיר לוי, שי אברמסון, אליה גבאי, שי צברי, נועם בנאי, ענת מלמוד, נועם קלינשטיין, דנה ברגר, נוי אייזן, משה נריה כורסיה ואיילה אינגדשט.

אבישי אדלר ביים וערך את הקליפ שצולם ע״י דניאל דהאן, באדיבות חומרים מארכיון צה״ל ומשרד הבטחון ומארכיון דובר צה״ל, והוא קולאז׳ של כל האמנים המשתתפים, חיילים שנפלו, משפחות שכולות ועם אחד שמתחבר וזוכר את בניו ובנותיו.                

לדברי מפיקי המוזיקה: "אנו נרגשים להוביל את הפרויקט, שבעיני רוחנו ראינו בו את קולות העם. המילים של אהוד מנור בלחנה של קורין אלאל כל כך רלוונטיות לתקופתנו. בגוף כואב, בלב רעב – כאן הוא ביתי. אנחנו, יחד עם שאר האמנים, מחבקים את המשפחות השכולות, זוכרים ומזכירים שכאן הוא ביתנו וכאן הוא ביתן. אין לנו ארץ אחרת.ֿ״

כל הרווחים מהשיר ילכו לטובת עמותת ״האחים שלנו״ ולמיזם ״מתחברים וזוכרים״.                    

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *