פינת הקומוניקט

אוג 06

(צילום: באדיבות הליקון)

באלבום החדש של רונאן קיטינג, twenty twenty  הוא מגיש שירים חדשים וגם ביצועים מחודשים לכמה מלהיטיו הגדולים, ומארח את רובי וויליאמס לשיר לזכרו של סטיבן גייטלי, חברו של קיטינג בלהקת בויזון,  את אמילי סאנדיי, שאניה טוויין, אליסון קראוס ואד שירן.

 

 

בדיוק 21 שנה ללהיט הסולו הראשון שלו במצעד הבריטי, לאחר ההצלחה הגדולה עם להקת בויזון, ו-20 שנה לאלבום הסולו הראשון, רונאן קיטינג חוזר עם אלבום חדש, twenty twenty שלדבריו הוא "אוסף להיטים של מוזיקה חדשה לגמרי".

הסינגל הראשון מתוך האלבום היה דואט עם אמילי סאנדיי, one of a kind ואחריו יצא little thing called love שבקליפ שלו משולבים תמונות ממוסגרות של מעריציו, עם דברים שעזרו להם לעבור את התקופה הקשה הזאת, וגם מופיע בו בנו, קופר בן השלוש. יצירת האמנות המוצגת בקליפ תימכר במכירה פומבית למען יוניצ"ף שישתמש בכסף לעבודה עם ילדים שנפגעו מהקורונה.

באלבום מארח קיטינג גם שאניה טוויין, נינה נסביט ובוגר להקת בנים ידועה אחרת (טייק דאט), רובי וויליאמס שהצטרף אל קיטינג לשיר the big goodbye שנכתב לזכרו של סטיבן גייטלי, חברו של קיטינג בלהקת בויזון.

עוד באלבום, קיטינג חידש שלושה מלהיטי הסולו הגדולים שלו, ובאחד מהם הוא למעשה סוגר מעגל. When you say nothing at all היה להיט הסולו הראשון שלו והוא הגיע איתו למקום הראשון במצעד הבריטי, השבוע לפני 21 שנה. השיר הוא להיט קאנטרי אמריקאי, במקור, ואחת המבצעות שלו, שאיתו גם החלה את הקריירה שלה, הייתה אליסון קראוס. באלבום החדש של קיטינג היא מתארחת לביצוע מחודש משותף, ואד שירן מנגן בגיטרה.

אחרי 21 שנות קריירה עצמית, קיטינג יכול להתגאות ב-30 סינגלים שהגיעו לעשרת הגדולים במצעד הבריטי, שניים מהם למקום הראשון. עשרת אלבומי האולפן שלו מכרו כ-20 מיליון עותקים, המצטרפים ל-25 מיליון שקיטינג מכר כחבר בלהקת בויזון. בנוסף, קיטינג היה שופט בתוכניות אקס פקטור ודה ווייס, שיחק בתיאטרון בווסט אנד, בקולנוע ובטלוויזיה והוא גם מגיש תוכנית רדיו פופולארית.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *