פינת הקומוניקט

נוב 13

(צילום: באדיבות הליקון)

אלבום אולפן שלישי לסם סמית, love goes כולל את הסינגל הנוכחי diamonds ושיתופי פעולה עם קלווין האריס, דמי לובאטו, ועוד.

 

אלבום האולפן החדש, השלישי של סם סמית love goes נכנס למקום השני בבריטניה, אחרי positions של אריאנה גרנדה, המדורג ראשון גם בארה"ב. האלבום של סמית נכנס למקום החמישי במצעד האמריקאי בזכות מכירות משוקללות של 41 אלף יחידות, מתוך זה כ-18 אלף יחידות פיזיות, בדיסק ואלבום ויניל כפול. כמו כן צברו שירי האלבום כ-30 מיליון השמעות סטרימינג, בשבוע הראשון להוצאתו.

סמית, שנולד כזכר אך מגדיר עצמו כיום כג'נדרקוויר, כלומר אינו מוכן להיות מוגדר על פי ג'נדר ומעדיף התייחסות בלשון רבים ולא כזכר או נקבה, זכו בפרס האוסקר עבור שיר הנושא לסרט בונד "ספקטר", בגלובוס הזהב, הגראמי והבריטס. לאורך השנים צברו סם סמית למעלה מ-30 מיליארד השמעות סטרימינג ושני האלבומים הקודמים מכרו יחד למעלה מ-25 מיליון עותקים ברחבי העולם.

האלבום החדש כולל את הסינגל הנוכחי diamonds שאת הקליפ שלו ביים לוק מונהאן, ששיתף פעולה בהצלחה בעבר עם סמית והקליפים הקודמים שלהם צברו עד כה למעלה מ-2.5 מיליון צפיות בשירותי הסטרימינג. הסינגל הראשון מתוך האלבום הוא my oasis יחד עם האמן הניגרי בורמה בוי.

האלבום, שנכתב בשנתיים האחרונות, כולל שיתופי פעולה נוספים, בין השאר עם דמי לובאטו בסינגל I'm ready ועם קלווין האריס. את העטיפה לאלבום צילם צלם האופנה הבריטי המפורסם אלסדייר מקללן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *