פינת הקומוניקט

ינו 18

(צילום: מיכל גבריאלוב)

"כאלה הזמנים 2020 " הוא אלבומו החדש, ה-23 של מיקי גבריאלוב, וכמה משיריו אף מתכתבים עם משבר הקורונה. גבריאלוב כתב והלחין את רוב השירים, למעט שיר של יענק'לה רוטבליט ושיר הנושא שכתב נתן אלתרמן. באלבום גם שני דואטים, עם אסתר רדא וקורין אלאל.

 

מיקי גבריאלוב הוציא זה עתה את אלבומו ה-23 , "כאלה הזמנים 2020 ", שנתן אלתרמן כתב לפני שנים רבות את שיר הנושא שלו.

"כאלה הזמנים, כאלה הזמנים

גם לעמים גדולים

יש כישלונות קטנים

כאלה הזמנים

כאלה הזמנים

אל תתאמץ לשווא

דבר כאן לא עוזר

הכול עובר ושב

הכול גלגל חוזר

וכל הכישלונות

מראש מסומנים

כאלה הזמנים

כאלה הזמנים"

זהו אלבום הסולו ה- 23 של גבריאלוב וכמו אלבומים קודמים, גם כאן הוא מחדש ונוגע בז'אנרים שונים, מבלדות רוק מרגשות ודואטים ועד שירי מחאה אקטואליים וקאנטרי. 

האלבום החדש כולל 12 שירים, חלקם אף התכתבו עם משבר הקורונה שהשפיע ומשפיע על חיי כולנו, ורובם נכתבו והולחנו על ידי גבריאלוב, מלבד שיר של יענק'לה רוטבליט (הולך עם החלום), וכאמור, השיר של אלתרמן. מתוך האלבום יצאו מספר סינגלים, ביניהם שני דואטים, עם אסתר רדא (אם אין אהבה), וקורין אלאל, בעברית וצרפתית (סטפני).

גבריאלוב, חתן פרסי אקו"ם ואמ"י למפעל חיים הוא מהיוצרים המגוונים והמשמעותיים במוזיקה הישראלית. במשך למעלה מ- 50 שנות פעילות הוא הוציא 22 אלבומי סולו ופרויקטים אישיים, ועבד בשיתוף פעולה, כמלחין, מפיק וזמר, עם יוצרים ומבצעים רבים, ביניהם חוה אלברשטיין, יהונתן גפן, קורין אלאל, בתו שירה גבריאלוב ובעיקר אריק איינשטיין, איתו ועבורו כתב כמה מהשירים היפים בזמר העברי, ביניהם "אני ואתה", "סע לאט", "עוף גוזל" ועוד. גם כזמר הביא גבריאלוב שירים רבים ואהובים, ביניהם "סיפור של חורף", "את יפה שלי", "אבא סיפור", "הופ הופ", "גברת מגונדרת" ועוד.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *