פינת הקומוניקט

מרץ 24

(צילום: באדיבות יוניברסל מיוזיק)

בחודש הבא תצא גרסה חדשה ל- McCartney III אלבומו האחרון של פול מקרטני מהשנה שעברה, עם ביצועים חדשים לשירים, של בק, דיימון אולברן, סנט וינסנט ועוד.

 

כאשר יצא בסוף השנה שעברה האלבום McCartney III הוא זכה לביקורות נלהבות, נכנס הישר למקום הראשון במצעד הבריטי, בשבוע חג המולד, ולמקום השני בארצות הברית. פול מקרטני הוא האמן הראשון שהכניס אלבום חדש אל אחד משני המקומות הראשונים בארה"ב, בכל אחד מששת העשורים האחרונים.

החודש הכריז מקרטני על מהדורה חדשה לאלבום, שתצא ב-16באפריל. McCartney III Imagined אשר נעשה תחת פיקוחו הצמוד של מקרטני, מכיל את כל שירי האלבום, בגרסאות חדשות של "חבריו, קולגות, מעריצים ומכרים חדשים לגמרי", כפי שנכתב בקומוניקט. כל אחד מהם הקליט ביצוע חדש, קאוור, או גרסה שונה לגמרי שהושפעה מהשיר המקורי שבחר. התוצאה היא "קליידוסקופ של פירושים חדשים לשירי האלבום שהשבועון רולינג סטון כתב עליו שהוא 'השראה לכולנו', הרחבה של מוצר שהתחבב מיד על הקהל אשר עומדת גם בזכות עצמה כציון דרך מאתגר ומבריק ברשימת אלבומיו של מקרטני".

השיר הראשון מתוך המיזם החדש הוא The Kiss Of Venus בביצוע הזמר והראפר האמריקאי דומיניק פייק, שהפך את הבלדה האקוסטית המקורית לגרסה מנצחת של אר. אנד בי. רטרו-עתידני. נוסף לפייק משתתפים באלבום בק, דיימון אולברן, סנט וינסנט (הזמרת אנני קלרק), אד אובריאן (רדיוהד), ג'וש הומי (קווינס אוף דה סטון אייג'), ועוד.

האלבום ייצא במהדורה דיגיטלית, בדיסק ובגרסת ויניל. במהדורה הפיזית יופיע בונוס, רמיקס של השחקן אידריס אלבה לשיר Long Tailed Winter Bird שפתח את האלבום המקורי.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *