פינת הקומוניקט

אפר 01

(צילום: מיטל זיקרי)

השיר Beating faster הוא סינגל ראשון למשוררת והזמרת שרון דואק מתוך אי.פי. ראשון באנגלית בשם Desert Fruit.

 

לאחר שני אלבומים על טהרת העברית ולאחר שהפכה לאמא בתקופת הקורונה, שרון דואק מביאה משהו אחר, אמביאנטי, נעים ועמוק, בשיר Beating Faster.

לצד היותה משוררת ומבצעת, היא מחזיקה בשני תארים בפילוסופיה, מחשבת ישראל, מקרא, בעיות תיאורטיות בפיזיקה קוונטית, כאשר את התואר הראשון שלה החלה כבר בכיתה ט' בכימיה. את התארים הראשון והשני היא סיימה כבר בגיל 26, כאשר היא משלבת גם השכלה בריקוד ומחוללת במשך 15 שנה.  שרון מנהלת פרויקטים טכנולוגיים, בעלת פינת שירה ברדיו ירושלים, ממייסדי אגודת ידידי בית הסופר, ונבחרה לאחת מ- 70 הנשים פורצות הדרך של גלובס לשנת 2018. הסינגל ”לפעמים נדמה “מתוך אלבומה הראשון היה לשיר השבוע ברדיו 88 FM .

לדבריה, באתר הפצת המוזיקה לינקטון, "מעולם לא חשבתי שאהיה זמרת. לא חשבתי שאני מספיק טובה לשיר או שיש לי קול מספיק יפה למרות שאהבתי לשיר. אבל איכשהו בסוף זה היה הכיוון, זה הלך לשם באופן טבעי. גם עכשיו אני לא חושבת שאני שרה מי יודע מה. אולי רק במקלחת. מה שכן, המילים נותנות לי סוג של ביטחון על הבמה, הן האוויר שלי ואיתן אני מרגישה בבית".

ועכשיו, כאמור, שרון דואק כותבת ושרה באנגלית. היא מסבירה: "אנגלית מוציאה ממני משהו אחר מהעברית. אני מרשה לעצמי להרגיש חופשיה יותר באופן השירה ובלחנים, ולדעתי גם חשים בכך. זה בערך כמו ההבדל בין שניצל לבישול ארוך. כנראה גם לקורונה ולזמן הממושך בבית יש חלק בכך".

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *