פינת הקומוניקט

אפר 22

(צילום: יח"צ)

חמי רודנר וערן וייץ הקליטו יחד אלבום אקוסטי, "חי שירים", ובו 18 ביצועים חדשים לשירים ישראלים שהם אוהבים, ביניהם "פנים ושמות", "אף פעם לא תדעי", ועוד.

 

בתקופת ההתכנסות שנכפתה על כולנו, אמנים רבים יצרו צורה חדשה של תקשורת אינטימית עם הקהל. הופעות החצר הרבות יצרו שפה חדשה-ישנה של אמן הקרוב לקהל ללא האפקטים המיוחדים וכל מה שנלווה אליהם. בהשראת התקופה הזו, היוצר חמי רודנר והמוזיקאי ערן וייץ הקליטו יחד  אלבום אקוסטי של שירים ישראלים אהובים באנתולוגיה אישית מרגשת – "אף פעם לא תדעי" של שלמה ארצי, "פנים ושמות" של דני רובס, "עיניים זרות" של רונה קינן, "את מביאה הכל לידי דמעות" של שלום חנוך ועוד רבים ואהובים. 18 השירים, בסך הכל, שהיוו השראה לשם הפרויקט – חי שירים.

לדברי חמי רודנר: "כשהייתי צעיר יותר וניסיתי לפרוץ לזירה של המוזיקה הישראלית, באתי למרוד ולבעוט בעבר. שלושים שנה אחרי, אני מתמסר באהבה להיותי עוד עלה על העץ המפואר של המוזיקה הישראלית המקורית, שלטעמי היא אולי היצירה המשמעותית ורבת ההשראה של הציונות.

ההתכנסות של השנה האחרונה הביאה אותי ואת חברי הטוב ערן ויץ לחלוק כבוד ואהבה ולהקליט שירים ישראלים מופתיים בגרסאות קאמריות, 18 גרסאות שלנו לשירים אהובים במיוחד. האלבום הזה  הוא שיר האהבה של ערן ושלי למוזיקה הישראלית המקורית".

לכבוד האלבום יתקיימו שתי הופעות בכורה חגיגיות: 30.4 , במסגרת פסטיבל גיטרה באילת, ובה יתארח יהודה עדר, וב-29.5 במרכז עינב בת"א (אורחת מיוחדת: רונה קינן).

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *