פינת הקומוניקט

אוג 22

(צילום: יח"צ)

לקראת החגים הבאים עלינו לטובה, עידן רייכל הוציא אלבום של מיטב שיריו שהוקלטו בהופעה בבואנוס איירס, עם תזמורת סימפונית שהקים איש עסקים, שתמיד רצה לנגן חליל.

 

אלבום ההופעה של עידן רייכל שהוקלט בבואנוס איירס עם תזמורת סימפונית, כולל 23 ממיטב השירים מהרפרטואר הרחב שלו, ביניהם "מעגלים", "שאריות של החיים", "אם תלך" ועוד. המהלך שהביא לתוצאה המוסיקלית העשירה הזו, שיוצאת לכבוד החגים, התרחש כמעט כבסיפור אגדה.

סיפר עידן רייכל: "לפני מספר שנים, בסוף הופעה של הפרויקט בניו יורק, פנה אליי פרננדו קיגל בפעם הראשונה, והציג את עצמו – איש עסקים מבואנוס איירס, שהגשים פחות או יותר את כל שאיפותיו וחלומותיו בתחום העסקים, אבל היה לו חלום אחד שליווה אותו תמיד ושאותו לא הצליח להגשים: להיות חלילן, ורצוי חלילן בתזמורת. לאחר שלקה בהתקף לב, קצת אחרי יום הולדתו ה – 60, הוא הבטיח לעצמו להגשים את החלום הזה.

הוא חזר להתאמן בחליל, אבל מאחר שהאודישנים לתזמורות השונות לא נראו מבטיחים הוא החליט לקחת את כל חסכונותיו ופשוט להקים תזמורת בעצמו. היה לו רק תנאי אחד קטן, שתמיד יופיע עם התזמורת בתפקיד נגן חליל שני .

שם, בפגישה מאחורי הקלעים בניו יורק, הוא הכיר לי בתמונות ובצלילים את התזמורת שהקים. שמעתי וראיתי תזמורת נפלאה, שניגנה רפרטואר רחב, שהיה לה מנצח משלה ולוח הופעות, וכן,  פרננדו בחליל שני.

כמה שבועות לאחר מכן הציע לי פרננדו לבוא לבואנוס איירס למופע עם נגני התזמורת. מאז אותו היום חזרנו כבר מספר פעמים לארגנטינה למופעים מיוחדים עם התזמורת ובכל פעם החזרה להופעות ולמפגש עם הנגנים והמנצח שכבר הפכו לחברים, מרגשת אותנו מחדש.

האלבום הזה שלפניכם מורכב ממיטב ההקלטות שלנו מתוך המופעים האלה. אז תיהנו ושנה טובה!"


 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *