פינת הקומוניקט

יול 13

(צילום: מאור גרידיש)

לקראת מופע ט"ו באב חגיגי, בחודש הבא, ארקדי דוכין הוציא שוב את "יש בי אהבה", דואט עם אריק איינשטיין, שעבורו כתב את השיר, יחד עם קליפ בו משתתפים שחקני כדורגל – אהבתו הגדולה של אריק – ביניהם מוטל'ה שפיגלר, עודד מכנס, יוסי בניון ועוד.

 

ארקדי דוכין, מהיוצרים החשובים והמרגשים במוזיקה הישראלית, יעלה לכבוד ט"ו באב את המופע "יש בי אהבה", הכולל את שירי האהבה הגדולים שלו, שהפכו לפס הקול של כולנו בארבעה עשורים של יצירה.

לרגל המופע יוצא כסינגל "יש בי אהבה", דואט של דוכין ואריק איינשטיין ז"ל שדוכין כתב והלחין, שהפך לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית ולאחד משיריו האהובים ביותר של איינשטיין.

לדואט צולם קליפ מרגש כמחווה לאהבתו של איינשטיין לכדורגל, בהשתתפות שחקני כדורגל מהעבר ומההווה, ביניהם: יוסי בניון, אבי נמני, עודד מכנס, בני לם, מוטל'ה שפיגלר, סלים טועמה, ועוד. את הקליפ ביים, צילם וערך מאור גרידיש, ומשולבים בו קטעי ארכיון של איינשטיין מתוך הסרט "צבי אומר", של צבי שיסל המנוח, ומשפחת שיסל.

במופע החגיגי "יש בי אהבה" יארח דוכין את מתי כספי, ריקי גל ואמיר דדון, שיבצעו אתו על הבמה שירים שהתמקמו היטב בפנתאון שירי האהבה הישראליים, מתחילת הדרך עם "החברים של נטאשה", עד לאלבומי הסולו שלו ושירים שכתב לאחרים, לצד שירי האהבה המרגשים של שלושת האורחים. בין השירים במופע: "היא לא דומה", "עוד נגיעה", "שני סיפורי אהבה קצרים", "מי אוהב אותך יותר ממני", ורבים אחרים.

המופע יעלה ב-12.8.22 במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב ועתיד להפוך למסורת שנתית בט"ו באב, עם דוכין ואמנים אורחים.

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *