פינת הקומוניקט

יול 28

(צילום: באדיבות יס)

(צילום: באדיבות yes )

הערב ב-yes Drama , סדרת הריאליטי האמריקאית חתונה ממבט ראשון, שבה שלוש נשים ושלושה גברים משודכים זה לזו בהתאם לפרמטרים שקבעו מומחים, ביניהם פסיכולוג קליני, סקסולוג וסוציולוגית, ומתחתנים כבר בפגישתם הראשונה. ניסוי חברתי מרתק.

 

חתונה ממבט ראשון היא הניסוי החברתי המסקרן שסחף את אמריקה. סדרת דוקו-דרמה העוקבת אחר שלושה זוגות בכל עונה. הזוגות הוצמדו על ידי מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג , סוציולוגית ועוד), על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. הם מבלים את ליל הכלולות במלון ולאחר מכם יוצאים לירח דבש. בשובם הביתה, עליהם לחיות יחד כזוג נשוי במשך שישה שבועות ולאחר מכן להחליט אם להמשיך יחד, או להתגרש.  
בעתיד נשדר את סדרת ההמשך "שנה לחתונה" העוקבת אחרי הזוגות בשנתם הראשונה.

הזוגות בעונה הראשונה הם:

קורטני וג'ייסון – ג'ייסון הוא פראמדיק/כבאי בן 27 (וגם מתאבק חובב), מברוקלין, שגדל כילד במשפחה חד הורית. הוא בעל לו"ז צפוף ומטורף שכמעט לא מותיר לו זמן לדייטים. הוא מטפל במסירות באמו החולה במחלה סופנית. קורטני היא צעירה דרומית שעברה למנהטן להגשים את חלומה להיות מאפרת והפכה לרקדנית בורלסק. המזג המרדני שלה גורם לחיבור מיידי עם ג'ייסון.
דאג וג'יימי – דאג הוא איש מכירות מחשבים בן 31 בניו ג'רזי שעדיין גר עם הוריו. הוא טיפוס מאד משפחתי. בעבר היתה לו הצלחה קטנה בליגת הבייסבול וכיום הוא מציל מתנדב בסופ"ש. דאג  מחפש "בחורה טובה". ג'יימי היא חתולה פראית, אחות מיילדת מוסמכת שבנתה את עצמה בעשר אצבעות והחיים הקשים שלה הפכו אותה לחשדנית. בגיל 19, אחרי ילדות בפארק קראוונים טראשי וחיים עם אב מתעלל ואמא מכורה לסמים היא לקחה חסות על אחיה ואחיותיה.
וון ומונה – וון השתחרר מהצבא אחרי 11 שנות שירות ונאבק למצוא את עצמו בחיים האזרחיים ולהשתחרר מהמנטליות הצבאית הקשיחה. מונה עובדת בתחום האופנה. בחמש השנים האחרונות היא רווקה ומתקשה להיפתח בפני גברים, במיוחד לאחר מות אביה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *