צילום מאתמול: 12 באפריל, 1974

יול 08

ריקי גל חגגה אתמול את יום הולדתה ה-70 , בבידוד, עם בעלה. כאשר פורסם שער להיטון, לפני 46 שנה וקצת, ריקי הייתה פרודה טרייה מבעלה הראשון, ישראל "פולי" פוליאקוב, המנוח, שאגב נולד באותו תאריך כמו ריקי, תשע שנים קודם.

כעבור ארבעה חודשים, באוגוסט 1974 , התפרסמה בלהיטון כתבה קצרה במדור הרכילות, על יחסי הזוג הפרוד, שלפי דבריה של ריקי, הם טובים מאוד, למרות ואולי דווקא בגלל שכבר אינם נשואים. "הלוואי על כל ידידיי גירושים שכאלה", אמרה גל. "אנחנו גרים ביחד, הכל כמו שהיה. נשארנו חברים מצוינים רק שהסרנו מעל עצמנו את ההתחייבויות הרשמיות. מצאנו שזו הדרך ההגונה עבור שנינו. עכשיו שנינו חשים כמו לפני הנישואים. יש אפילו חיזורים…זה נעים וטוב. זה בריא עבור שנינו".

בסוף הכתבה סיפרה ריקי כי היא תצא לארצות הברית עם צוות משתתפי הפסטיבל החסידי. "אני זקוקה לחודשיים של חופשה. לחשוב קצת, להירגע מכל מה שעבר, במיוחד מכל השמועות הזדוניות והמלוכלכות. זה הורס את הבן אדם, במיוחד כשאין בהם שמץ של אמת".

זו הייתה נסיעה משמעותית בחייה: ריקי גל נשארה בארצות הברית, התחתנה עם מסעדן אמריקאי, בנתה חיים שם, עד שהתגרשו והיא חזרה ארצה, בסוף שנות ה-70 . בתחילת שנות ה-90 נישאה לכתב הפלילים של הערוץ הראשון בטלוויזיה, אורי כהן-אהרונוב המנוח. גם נישואים אלה הסתיימו לאחר שלוש שנים ובת אחת. בשנה שעברה נישאה לבעלה הרביעי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *