צילום מאתמול: 29 בספטמבר, 1977

אפר 16

כבוד: היום התבשרה ציפי שביט כי נבחרה להשיא משואה בערב יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל. השרה מירי רגב אמרה על ציפי, "מפליאה בכישרונה האדיר להתחבר ולחבר בחושיה הקומיים האדירים בין הדורות והגילים השונים, ילדים וצעירים וצעירים בנפשם".

לפני למעלה מ-43 שנה חגגה ציפי יום עצמאות פרטי משלה. יום שבו הכריזה למעשה כי אינה רק כוכבת של ילדים, אלא אישה בשלה, בוגרת, בת 30 (אז), וכן – סקסית.

שביט תמיד התמודדה עם משקל עודף. כשהשתחררה מהצבא, הישר לשוק הבידור הישראלי (המופע "ג'מבו", הסרט "השכונה שלנו", ועוד), היא שקלה 85 קילו. היא ניסתה דיאטות שונות כדי להפחית ממשקלה, ולא הצליחה. אבל בסופו של דבר, לאט ובהתמדה, נשרו הקילוגרמים העודפים. "היא הגיעה למשקל של 49 קילוגרם בלבד ומתכוונת לשמור על מצב זה בקנאות", דיווח להיטון.

שביט חגגה את המראה החדש כאשר הצטלמה בעירום חלקי, בסלון ביתה. בעלה, אבישי דקל, צילם. התוצאה מרשימה. גם אם מישהו הרים גבה, גם אם הייתה הפתעה מהולה בחוסר-נחת, בכל זאת כוכבת הילדים הבלתי מעורערת, איש לא ערער על זכותה להראות ולהיות גאה במראה החדש שלה. מה שבטוח, הקריירה שלה לא נפגעה כלל בגלל הצילום. ועכשיו, כאמור, ציפי שביט תוסיף לקורות חייה גם את התואר משיאת משואה ליום העצמאות.

רק בריאות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *