קריוקי, אלוהים והמפץ הגדול

דצמ 09

(צילום: באדיבות ערוץ 8 )

(צילום: באדיבות ערוץ 8 )

ג'יימס ליפטון חוזר בעונה חדשה של סטודיו למשחק (ערוץ 8 ), לסבב נוסף של ראיונות עם שחקנים, המספרים על עצמם ועל הקריירה שלהם מראשיתה. הערב מתארח ג'ים פרסונס, מכוכבי המפץ הגדול.

ג'ים פרסונס, מכוכבי המפץ הגדול, שעבורה זכה בארבעה פרסי אמי ובגלובוס הזהב, מספר לג'יימס ליפטון עד כמה שאהב בילדותו לצפות בסיטקומים, וכמה שיותר, ואיך העובדה שהוא חנון קלאסי גורמת לו להיות שחקן טוב יותר. פרסונס מספר על הקשר המיוחד שהיה לו עם אביו המנוח, ועל בן זוגו מאז 2002 , טוד ספיבק. לדייט הראשון שלהם הם יצאו למועדון קריוקי, "ואני כל כך שונא קריוקי", גילה פרסונס. ספיבק בחר לשיר את I found someone , של שר, וכל השאר היסטוריה.
עוד גילה פרסונס שבניגוד לשלדון הגאון מהמפץ הגדול, אין לו מושג ירוק במדעים, אבל הוא יודע להישמע מאוד בטוח בעצמו, אז מאמינים לו. המילה האהובה עליו היא וונדרפול, ואין פלא שחברת ההפקות שלו ושל ספיבק נקראת דט'ס וונדרפול פרודקשנס.
כידוע, כל מרואיין של ליפטון מתבקש לענות על השאלה הקבועה: אם יש גן עדן, מהו הדבר הראשון שהיית רוצה לשמוע מאלוהים? נשאיר לצופים לגלות את תשובתו של פרסונס, בהתחשב בכך שלאחרונה הופיע בברודוויי, בהצגה an act of god , כאלוהים בכבודו ובעצמו (עם סניקרז!), העונה לשאלות שרק אלוהים יכול לענות עליהן.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *