שימי, פלד וסנופ דוג

ספט 11

(צילום: יח"צ)

אחרי שסנופ דוג הקליט גרסה לשיר שלו, אחרי שעבד עם שימי תבורי, אהוד בנאי ועוד, סולן להקת פרנקלין, אביחי נפתלי, מוציא אלבום משלו, "ילד מסדרון".

 

 

אחרי שצבר עשרות אלפי מאזינים כסולן להקת פרנקלין, אביחי נפתלי מוציא את האלבום "ילד מסדרון", שכולל שיתופי פעולה עם דן מאיו, רון בוחניק, נומי, ויק ועוד. האלבום נכתב, הולחן ועובד על ידי נפתלי ועוסק בנושאי אהבה ותיכון, מנקודת מבט שלפעמים לא נוח לעמוד בה. הרפרנסים שעליהם נשען הם קנייה ווסט, טוונטי וואן פיילוטס, ג'ון בליון ואחרים. האלבום זמין להאזנה בכל הפלטפורמות (ספוטיפיי וכו').

מלבד להקת פרנקלין, נפתלי עבד בעבר עם שימי תבורי, פלד, אהוד בנאי ועוד. אחד משירי פרנקלין, אומייגאד (עם דוריאן), הוקלט גם בביצוע של סנופ דוג (!) ואראש.

נפתלי סיפר ללהיטון.קום, "לפני שבע שנים הוצאתי את השיר, עם הלהקה שלי. שלחנו את השיר הזה, ועוד אחד, לכנס מוזיקה בחו"ל, באמצעות נציגים של חברה ישראלית שעוסקת בתחום. אחרי חודש אמרו לנו שיש עניין בשיר מצד חברת וורנר. התחלנו לנהל מו"מ על חוזה, אבל אחרי זמן, הם פשוט נעלמו לנו, וחשבנו שזה כבר לא יקרה. פתאום, אחרי שנתיים, הוא (סנופ דוג), שלח לנו את הסקיצה לגרסה שלו, ואחר כך את הקליפ. בגרסה של סנופ משתתף גם אראש, שכיום הוא חי בשבדיה, אבל במקור הוא מאיראן ולכן נושא זכויות היוצרים היה טריקי, אבל בסוף זה הסתדר. קיבלנו קרדיטים, ויש גם תמלוגים שוטפים (בקליפ של פרנקלין צפו ביוטיוב למעלה מ-2.9 מיליון ולגרסת סנופ דוג יש כ-149 מיליון צפיות), גם ממשחקי מחשב שהשיר נמכר להם".


Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *