שיר יום הולדת

ספט 30

ג'וני מאתיס, הזמר האמריקאי שאוסף להיטיו שהה תשע שנים תמימות במצעד האלבומים, בן 80 . גאס דודג'סון, מפיק תקליטים בריטי נחשב שעבד בין השאר עם אלטון ג'ון ודייויד בואי, נולד ב-1942 ונהרג בגיל 59 , בתאונת דרכים, יחד עם אשתו. קורבן נוסף לתאונת דרכים היה מארק בולאן, שנולד למשפחת פלד היהודית-בריטית, ב-1947 . הוא נהרג בגיל 29 . סילביה פיטרסון מלהקת הנשים השיפונס (he's so fine , השיר שג'ורג' הריסון הושפע ממנו, או גנב בלי בושה, כשכתב את מיי סוויט לורד), נולדה ב-1946 . דורית ראובני בת 63 . טריי אנסטסיו מלהקת פיש נולד ב-1964 . בן לאבט מלהקת מאמפורד אנד סאנס, בן 29 .

סוג של יום הולדת (1 ): ב-1967 , החל לשדר רדיו 1 של ה-BBC , תחנת הפופ של הרדיו הממלכתי הבריטי שהוקמה כדי להילחם בתחנות הרדיו הפיראטי הפופולאריות אז. לכן גם הוחתם טוני בלקבורן, שעד אז שידר ברדיו קרוליין. השיר הראשון ב-רדיו1 היה flowers in the rain של להקת התנועה, דה מוב.

סוג של יום הולדת (2 ): ב-1995 קבעה מריה קארי שיא היסטורי, האישה הראשונה שנכנסה הישר למקום הראשון במצעד הסינגלים האמריקאי, עם fantasy . הסינגל החזיק במקום הראשון שמונה שבועות.

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *