שנה טובה, אלבום חדש

ספט 13

(צילום: יח"צ)

(צילום: יח"צ)

עמרי נובל פותח את השנה החדשה עם אלבום בכורה ולכבודו הוא כתב מספר מילים מהלב, לקוראי להיטון.קום.

מי שלא מכיר, אני עמרי נובל.
אני מנגן ושר בסגנון הקאנטרי-רוק, רוק דרומי, אמריקאי, אבל מפה, מישראל, בשפה שלנו (לרוב) ובניואנסים ישראליים.
אחד מגיבורי ילדותי הוא המתאבק האגדי, ברט "היטמן" הארט, וכשהוא זכה לראשונה באליפות העולם, היטמן אמר, "אין דבר גדול יותר מלחיות את החלום שלך". כשאתה ילד בן 10 השורה הזאת נחרטת לך בראש, בלב, ובכל פעם שאתה מביט במראה ומצחצח שיניים.
החלום שלי היה להוציא אלבום, עם סאונד אמריקאי, גרוב קולי וגיטרות גיבסון שאין על החמימות והטון שלהן. אחרי 5 שנות עבודה שחררתי בימים אלו ממש את אלבום הבכורה שלי (מלים ולחן: שלי, הפקה מוזיקלית: אסי אברג'ל). להגיד ששמתי את הנשמה שלי בפנים, זה אנדרסטייטמנט רציני, כי כל מי ומה שאני וכל חוויה שעברתי עד גיל 33 נמצאות בין המילים, התווים וסולו הגיטרה באלבום.
אני גאה בעצמי שהצלחתי, למרות האתגרים ובמימון עצמי בלבד, אחרי שחסכתי במשך 5 שנים שקל לשקל. לפעמים וויתרתי על בילויים ודייטים, רק כדי לחסוך לאלבום. 
צריך רק כישרון, מוטיבציה והתמדה, כדי להצליח בחיים, כך לפחות אני חושב. אני גאה באלבום הבכורה שלי. חלק גדול ממנו עוסק בנשים. אני סאקר של נשים. רציתי לנתח את כל תפיסת הנשיות, בין אם זה יחסים בין בני זוג, אב לבתו, אם לבנה, עולם הדייטים, הרווקות והכמיהה לזוגיות, "הבית" שבזוגיות, התשוקה, ההתפכחות, אובדן התמימות והתקווה לשלווה.
חקרתי זאת בכל שיר ושיר באופן אחר, ברובד עמוק יותר, כדי שתהליך הקתרזיס שלי יהיה מלא. כדי שאני אהיה אדם שלם יותר.
אני ממליץ לכם בחום להקשיב, להתרגש, לרקוד, לנסוע ברכב, לנקות את הבית, לרוץ עם האלבום הבכורה שלי. הוא שווה את זה. הוא יתחבר לכל אחד ואחת מכם באיזשהו רגש, זיכרון, או סתם יעלה חיוך נוסטלגי.
בינינו אני יכול לגלות, שאני כבר עובד על האלבום הבא.

אולי תצאי איתי

קישור לאלבום

https://omrinobel.bandcamp.com/album/-

One comment

  1. גברי /

    איזה אמן אדיר!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *