או, yes : שואוטיים

פבר 16

billions (צילום :באדיבות yes )

billions (צילום :באדיבות yes )

לא רק HBO :הבוקר נמסר בהודעה משותפת של yes ושל חברת CBS , על הסכם לטווח ארוך שבמסגרתו ישודרו בחברת הלוויין תכנים בלעדיים של ערוץ הפרימיום  SHOWTIME , שבבעלות חברת הברודקאסט האמריקאית הגדולה.
בין הסדרות של שואוטיים שיעלו ב-yes : טווין פיקס, ההמשך שיצר דייויד לינץ' לסדרת הקאלט שלו משנות ה- 90 , עם שחקנים מהסדרה המקורית וכוכבים אורחים חדשים, ביניהם נעמי ווטס ואמנדה סייפריד, ו-billions , בכיכובם של פול ג'יאמטי ודמיאן לואיס, שפרק הבכורה שלה היה הנצפה ביותר בתולדות שואוטיים והיא עוסקת במאבק קשוח ואכזרי בין תובע מחוזי עיקש למנהל קרן גידור כאריזמטי הנחשד בעבירות כלכליות. סדרה מדוברת נוספת היא braindead , של הזוג רוברט ומישל קינג, יוצרי האישה הטובה – שילוב של סאטירה פוליטית, אימה ומד"ב, ובה מתברר שחייזרים השתלטו על גופם של חברי קונגרס לאחר שאכלו את מוחותיהם (שילוב של "הבית הלבן" עם "הנגיף", לדברי יוצרי הסדרה).
עוד ישודרו סדרות חדשות של CBS , ביניהן my crazy ex-girlfriend , קומדיה מוזיקלית על אישה צעירה ונמרצת שעוזבת הכל ונוסעת לצד השני של המדינה, בעקבות האקס המיתולוגי, ו-american gothic , של סטיבן ספילברג, על משפחה אריסטוקרטית מבוסטון שמזדעזעת לגלות כי אבי המשפחה המנוח היה מעורב בשורה ארוכה של רציחות וייתכן כי אחד מילדיו, החי עדיין, סייע בידו. כל הסדרות יעלו במהלך השנה וישודרו בערוצי yes השונים וב-vod .

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *